Paulina Wyka o powrocie do formy po dwóch ciążach. Nie było łatwo. Żona Macieja Zakościelnego w każdej przytyła 30 kg

Paulina Wyka udostępniła archiwalne zdjęcia z czasów pierwszej ciąży. Zdradziła również, ile zajął jej powrót do formy.

Paulina Wyka i Maciej Zakościelny związali się w 2014 roku. Dwa lata później urodził się ich pierwszy synek, a kolejny już w 2018. W mediach społecznościowych aktora chłopcy pojawiają się bardzo rzadko. Zupełnie inaczej jest w przypadku modelki, która szczerze i bardzo naturalnie opowiada o macierzyństwie. Ostatnio podzieliła się z internautami zdjęciami z czasów pierwszej ciąży i wspomniała o powrocie do formy.

Zobacz wideo A już niedługo swoje pierwsze dziecko urodzi znana aktorka

Paulina Wyka o powrocie do formy po dwóch ciążach. Żona Macieja Zakościelnego zdradziła, że w każdej przytyła 30 kg

Żona Macieja Zakościelnego postanowiła wrócić wspomnieniami do pierwszej ciąży. Porównała ze sobą dwa różne zdjęcia - jedno zostało wykonane w trakcie sesji zdjęciowej, a drugie telefonem komórkowym. Modelka zdradziła, że w obu ciążach przytyła 30 kilogramów.

I jedyne 30 kg na plusie. Ciało kobiety jest niesamowite, ale dlaczego ja w każdej mojej ciąży dostawałam 30 kg więcej - wspomina.

Zbigniew i Monika ZamachowscyZamachowscy długo walczyli o związek. "Ja jestem zołzą, a on jest uparciuszkiem"

Paulina WykaPaulina Wyka instagram/paulinawyka

Paulina udostępniła wcześniej niepublikowane zdjęcie, na którym widać, jak karmi naraz dwójkę chłopców. Opowiedziała również o powrocie do formy. Nie ukrywa, że zajęło jej to sporo czasu, lecz nie wywierała na sobie żadnej presji.

I nie ma co się oszukiwać, powrót do formy zajął mi bardzo długo. Słyszałam, że po drugim dziecku jest ciężej. U mnie prawie trzy lata. Najważniejsze to, żeby zdrowo jeść i nie wywierać na sobie presji. Wszystko w swoim czasie.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska zachwyca się swoją kuchnią. "Kocham ją, jest przepiękna"

Paulina WykaPaulina Wyka instagram/paulinawyka

Paulina Wyka ma bardzo zdrowe podejście do swojego ciała. Internautki to doceniają, a w komentarzach na profilu modelki dzielą się również swoimi historiami.

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!