Zofia Zborowska zachwyca się swoją kuchnią. "Kocham ją, jest przepiękna". W domu ma też salę do jogi, a w ogrodzie szklarnię

Zofia Zborowska ma do dyspozycji pokój do jogi, ogromny basen i własną szklarnię. Aktorka pochwaliła się wnętrzami domu, w którym od niedawna mieszka.

Od kilku miesięcy Zofia Zborowska i Andrzej Wrona z ukochanym czworonogiem żyją w luksusowym gniazdku pod Warszawą. Małżeństwo, niegdyś zamieszkujące stolicę, wyprowadziło się z mieszkania na Mokotowie i od wakacji mają do swojej dyspozycji duży dom z ogrodem. Dumna aktorka chętnie chwali się wnętrzami

Zobacz wideo Zosia Zborowska odpowiedziała na pytania fanów o mieszkanie. Przy okazji pokazała wnętrze i ogród

Zofia Zborowska ma zieloną kuchnię

Zofia Zborowska ma dom pełen udogodnień i pomieszczeń zgodnych ze swoją wizją. Na ostatnim Q&A chętnie pokazywała fanom swoją kuchnię. Urządziła ją w dosyć nietypowych odcieniach - w całym wnętrzu króluje jaśniejsza bądź ciemniejsza zieleń. Jest na kafelkach, szafkach i dekoracjach. Zborowska przyznała, że marzyła o takiej kolorystyce, a jej projektantka doradziła jej jeszcze kilka rozwiązań, które sprawiają, że całość prezentuje się jeszcze lepiej.

Chciałam mieć zielone kafelki w kuchni, a na zielone szafki wpadła nasza architekt. I sprawdza się super, kocham tę kuchnię. Jest przepiękna i wszyscy się nią zachwycają - powiedziała Zofia Zborowska.

Najwyraźniej aktorka była tak dumna z tego wnętrza, że zrobiła sobie tam sesję zdjęciową. Razem z Andrzejem Wroną pozują w stylowej kuchni.

InstaStory Zofii ZborowskiejInstaStory Zofii Zborowskiej instagram.com@zborowskazofia

Do dominującej barwy aktorka dobrała brązowe blaty, nad którymi luźno zwisają rośliny. Nie brakuje też szafki pełnej przypraw - i mimo niewątpliwie praktycznego zastosowania wygląda jak element dekoracyjny. Trzeba przyznać, że pomieszczenie jest urządzone bardzo w stylu Zborowskiej, które ceni sobie komfort. 

InstaStory Zofii ZborowskiejInstaStory Zofii Zborowskiej instagram.com@zborowskazofia

Oprócz tego w ogrodzie ma swoją własną, małą szklarnię i basen, a jedno z pomieszczeń to dosyć oryginalne rozwiązanie w postaci pokoju do jogi. Wydaje się, że to miejsce, które pomaga w uspokojeniu ciała i duszy, i zwyczajnie daje szansę na relaks. Szczególnie że można to robić w odosobnieniu i specjalne przeznaczonej do tego strefie.

InstaStory Zofii ZborowskiejInstaStory Zofii Zborowskiej instagram.com@zborowskazofia

InstaStory Zofii ZborowskiejInstaStory Zofii Zborowskiej instagram.com@zborowskazofia

Ciekawe rozwiązania?

Zobacz też: Ogromne łóżko Joanny Przetakiewicz i dziwny żyrandol Kasi Tusk. Tak wyglądają sypialnie gwiazd. Niektóre są naprawdę luksusowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.