Ogromne łóżko Joanny Przetakiewicz i dziwny żyrandol Kasi Tusk. Tak wyglądają sypialnie gwiazd. Niektóre są naprawdę luksusowe

Niektóre gwiazdy śpią w prawdziwych luksusach. Nie brakuje wielkich małżeńskich łóżek, stylowych szafek nocnych czy oryginalnych dodatków. Zobaczcie, jak wyglądają sypialnie największych graczy polskiego show-biznesu.
Sypialnia Małgorzaty Rozenek Sypialnia Małgorzaty Rozenek Instagram/m_rozenek

Sypialnia Małgorzaty Rozenek

Sypialnia Małgorzaty Rozenek jest naprawdę luksusowa. Znajduje się w niej wielkie małżeńskie łoże i miękkie poduchy z inicjałami żony Radosława Majdana. Klimatu dodają poustawiane na parapecie bibeloty. W takiej sypialni na pewno można wypocząć po ciężkim dniu.

Kasia Tusk Kasia Tusk instagram.com/makelifeeasier_pl

Sypialnia Kasi Tusk

Kasia Tusk spędza noce w sypialni wyglądającej jak wyjętej z katalogu wnętrzarskiego - i to nie byle jakiego. Do pomieszczenia wpada dużo światła dzięki wielkim oknom. Klimatu dodają drewniana podłoga i oryginalny żyrandol.

Sypialnia Kasi Tusk
Instagram/makelifeeasier

Sypialnia Natalii Siwiec Sypialnia Natalii Siwiec Instagram/nataliasiwiec.official

Sypialnia Natalii Siwiec

Natalia Siwiec postawiła na iście królewski styl. W jej sypialni szczególną uwagę zwraca pikowany zagłówek. Pokój wygląda elegancko i ekskluzywnie, a różowe barwy wprowadzają do wnętrza nieco szaleństwa.

Sypialnia Joanny Przetakiewicz Sypialnia Joanny Przetakiewicz Instagram/joannaprzetakiewicz

Sypialnia Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz kilka razy pokazywała w sieci zdjęcia swojej sypialni w londyńskim mieszkaniu. W pomieszczeniu znajduje się - standardowo - duże łóżko. Ciekawym rozwiązaniem są szafki nocne w czerwonym kolorze i nagłówek, za którym znajduje się zasłona. Trzeba przyznać, że to sypialnia prawie jak dla królowej.

Zofia Zborowska opublikowała zdjęcie bez makijażu Zofia Zborowska opublikowała zdjęcie bez makijażu Screen Instagram: @zborowskazofia

Sypialnia Zofii Zborowskiej

Gustownie urządzona jest także sypialnia Zofii Zborowskiej. W centralnej części pokoju znajduje się wielkie łóżko, a ściana za zagłówkiem wyłożona jest szarymi kafelkami. Na szafce nocnej o prostokątnej bryle znajduje się zdjęcie w ramce. W szarej pościeli uwielbia odpoczywać ukochany pies aktorki, Wieśka.

Wieśka w sypialni Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Instagram/zborowskazofia

Sypialnia Anny Muchy Sypialnia Anny Muchy Instagram/taannamucha

Sypialnia Anny Muchy

Anna Mucha ma w sypialni nie tylko wielkie łóżko, ale także pokaźnych rozmiarów lustro, przy którym wiszą dwie lampki. Pomieszczenie wygląda jak wyjęte z innej epoki.

Sypialnia Barbary Kurdej-Szatan Sypialnia Barbary Kurdej-Szatan Instagram/basiakurdejszatan

Sypialnia Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan postawiła na bogaty wystrój wnętrza. W jej sypialni wrażenie robi zielony zagłówek. W takim miejscu na pewno ma się dobre sny.

Sypialnia Edyty i Cezarego Pazurów Sypialnia Edyty i Cezarego Pazurów Instagram/edyta_pazura

Sypialnia Edyty i Cezarego Pazurów

Pastelowe kolory dominują również w sypialni Edyty i Cezarego Pazurów. Na ścianach znajdują się paski w różnych odcieniach niebieskiego, a centralne miejsce w pokoju zajmuje oczywiście małżeńskie łoże. Gustownie się urządzili?

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/aniawendzikowska

Sypialnia Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska postawiła na prostotę. W jej sypialni dominuje szarość, a w dużych oknach zamieszczone są żaluzje. Wygląda na to, że dziennikarka ceni sobie hotelowy minimalizm.

Sypialnia Anny Wendzikowskiej
Instagram/annawendzikowska