Metamorfoza Krzysztofa Rutkowskiego. Z roku na rok ma coraz więcej włosów. Od delikatnych loków po sztywne druty

Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego od lat zastanawia, zadziwia i zaskakuje. Detektyw nigdy nie zdradził, jak wyglądała droga, którą przeszedł, by osiągnąć taki efekt. Sprawdziliśmy, jak bardzo zmieniło się jego uczesanie od początków kariery.

Krzysztof Rutkowski zajmuje się ściganiem przestępców już od 1990 roku. Najpierw robił to na mniejszą skalę, dziś jest znanym w całej Polsce samozwańczym detektywem (nie posiada wymaganej licencji), którego znakiem charakterystycznym jest jego kwadratowa, dosyć symetryczna fryzura. Sprawdziliśmy, jak zmieniało się to uczesanie - na początku były delikatne loki, dziś mamy sztywne druciki. 

Krzysztof Rutkowski - metamorfoza fryzury

Krzysztof Rutkowski na dobre zagościł w mediach kilkanaście lat temu, gdy w 2002 został właścicielem Biura Doradczego "Rutkowski”. Zaczął wtedy współpracował z TVN przy produkcji programu "Detektyw", dokumentującego jego wybrane akcje. Wcześniej zajmował się m.in. służbą w Milicji Obywatelskiej i startował w wyborach do sejmu, senatu, a nawet Parlamentu Europejskiego. Przez chwilę był też aktorem - w 2000 roku wystąpił w serialu "Sukces" oraz filmie "Gulczas, a jak myślisz..." z 2001 roku. Obecnie jednak od kilkunastu lat spełnia się w roli celebryty. Rutkowski ewidentnie szukał swojej drogi w mediach i wszystkie profesje, których się łapał, wiązały się właśnie z tym, by zaistnieć. Jeszcze w 1997 roku miał bujne uczesanie, które bez wątpienia pozwalało mu błyszczeć i perfekcyjnie prezentować się na czerwonym dywanie.

Krzysztof RutkowskiKrzysztof Rutkowski EASTNEWS

Lat przybywało, a włosów ubywało - na środku głowy pojawiły się wyraźne ubytki, co widać na zdjęciu celebryty z Edytą Górniak. Dziś po dawnej sympatii do koleżanki nie ma śladu. Ostatnio Krzysztof skrytykował publicznie wokalistkę i jej koronasceptyczne teorie - stwierdził, że powinna "zmienić dostawcę kawy, bo jej się w głowie przewraca". 

Krzysztof Rutkowski i Edyta GórniakKrzysztof Rutkowski i Edyta Górniak facebook.com/KrzysztofRutkowski

Krzysztof jednak znalazł sposób na to, jak sobie z tym poradzić. Najpierw próbował dokonać zmian i ukryć zakola za pomocą odpowiedniej stylizacji jego naturalnych włosów

Krzysztof RutkowskiKrzysztof Rutkowski EASTNEWS

Później jednak prawdopodobnie zdecydował się na nieco inną opcję radzenia sobie z wypadającymi włosami - wydaje się, że poddał się zabiegowi. Jako że sam zainteresowany nigdy nie opowiadał w mediach o tym, co stało się na jego głowie, wszystko pozostaje jedynie w sferze domysłów. Sztywne druciki to wynik przeszczepu włosów, a może to peruka? Tego nie wie zapewne nikt, poza nim samym i jego najbliższymi.

Krzysztof RutkowskiKrzysztof Rutkowski EASTNEWS

Krzysztof często spotyka się z komentarzami, że jego obecna fryzura jest śmieszna. On sam zdaje się wcale tym nie przejmować. Niezależnie od tego czy komuś się to podoba czy nie, detektyw z pewnością może być przekonany o wyjątkowości takiego uczesania.

Zobacz też: Krzysztof i Maja Rutkowscy celebrują pierwszą rocznicę ślubu. Spójrzcie na ich kreacje i scenerię. Na bogato

Zobacz wideo "Wodzianka" mówi o romansie z Rutkowskim. Dopiekła też jego narzeczonej. "Jak odbijałaś faceta Luzie, walczyłaś o prawa kobiet?"
Więcej o:
Copyright © Agora SA