Alżbeta Lenska dodała stare zdjęcia swoje i męża. Wyśmiała go. Aktor pozuje na motorze bez koszulki: Hej, panie loczek

Alżbeta Lenska wygrzebała stare zdjęcia. Na jednym z nich jej mąż, Rafał Cieszyński, pozuje na motorze bez koszulki. Aktorkę rozbawił jego wizerunek.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński to jedno z najtrwalszych małżeństw w polskim show-biznesie. Pobrali się w 2007 roku, doczekali dwójki dzieci: córki Zofii i syna Antoniego. Trzy lata temu przeżyli ciężki czas - aktorka miała tętniaka i przeszła operację mózgu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a małżonkowie są ze sobą jeszcze bardziej związani. Odnowili nawet przysięgę małżeńską.

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Przeszła ogromną metamorfozęSylwia Bomba pokazała zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Przeszła ogromną metamorfozę

Alżbeta Lenska i jej mąż na starych zdjęciach

Kilka dni temu na profilu Rafała Cieszyńskiego pojawiło się jego zdjęcie sprzed 19 lat. Lenska udostępniła je na Instagramie oraz dodała swoje z tamtego okresu. Fotografie pochodzą z czasów, gdy jeszcze się nie znali. Aktorkę śmieszy wizerunek Cieszyńskiego, jakiemu wtedy był wierny.

No i weź tu na chwilę podmuchaj sobie ładnie w śniegu, to twój absztyfikant wjeżdża na Insta na motorze bez koszulki i to w upalnym słońcu! Hej Panie loczek, Jam nie Chiquita tylko Elizabettina i ja tu siedzę, i czekam na podwózkę w słońcu. Tylko nie w Kołobrzegu tylko w Mexico. Weź skocz tylko po tę maszynę, co przeniesie w czasie o te 19 lat, wyznacz moją lokację i mamy to. Ach, te czasy... aż nie wierzę, że zdjęcia z serii "piękni i młodzi" mają tyle lat. PS. Dobrze, że się wtedy nie znaliśmy, bo jakbyś zgarnął mnie tym motorem, to bym pewnie tyle nie latała po świecie. Love you - napisała.
 

Internauci zachwycają się uczuciem, jakie łączy małżonków. Uważają, że są idealnie dopasowani i co więcej, widzą nawet między nimi podobieństwo w wyglądzie. Ale gdyby nie starania Rafała, mogliby nie być razem.

Zobacz wideo Rodzinny spacer Cieszyńskich

Lenska i Cieszyński poznali się w 2005 roku na planie serialu "Anioł Stróż". Aktorka przez długi czas trzymała go na dystans, jednak w pewnym momencie dała mu szansę. W jednym z wywiadów wspominała początki znajomości:

Lubię, kiedy mężczyzna zabiega o moje względy. A Rafał jest bardzo interesującym mężczyzną. Typ latynoski. Świetnie zbudowany, zadbany. Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, przyjechał cabrioletem, włosy na żel, bicepsy na wierzchu, ciemne okulary. Na dodatek aktor. Pomyślałam: Kobiet to on musi mieć na pęczki. Dlatego na początku trzymałam go na dystans - wyznała.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński z dziećmiAlżbeta Lenska na rodzinnym zdjęciu z mężem i dziećmi. Co za kadr

Dopiero po pół roku starań otworzyła się na tę relację. Pobrali się w 2007 roku w Las Vegas.