Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Aktorka pochwaliła się aż trzema modelami sukni

Alżbeta Lenska odnawia ze swoim mężem, Rafałem Cieszyńskim, przysięgę małżeńską. Na tę okazję poszukuje idealnej sukni ślubnej. Aktorka pokazała trzy modele, które podbiły jej serce.

Alżbeta Lenska w maju tego roku przeszła poważną operację mózgu. Podczas spektaklu pękł jej tętniak w głowie. Lekarze walczyli o jej życie. 

Alżbeta Lenska: Urodziłam się na nowo

Teraz Alżbeta Lenska otwarcie mówi o tym, jak zmieniło się jej życie po operacji. W szczerym wywiadzie z Dorotą Wellman Lenska opowiedziała o tym, że teraz docenia każdą chwilę i cieszy się nią oraz o tym, że czuje, jakby narodziła się na nowo. 

Jak się ocknęłam, urodziłam się na nowo - wyznała aktorka. 

Alżbeta Lenska odnawia przysięgę małżeńską

Lenska przyznała się też, że kiedy poczuła się już lepiej pomyślała, że chciałaby odnowić z Rafałem Cieszyńskim przysięgę małżeńską. Aktorka opowiedziała o tym również w wywiadzie dla "Dzień dobry wakacje".

I tego jeszcze nie mówiłam, ale ponieważ mamy teraz 10 rocznicę ślubu, to robimy jeszcze raz ślub. To jest fajne, bo nie będzie pompatyczne. Ma być tam, gdzie jest dobrze, miło, tam, gdzie dobrze się czujemy. Zapraszamy ludzi, którym chcemy podziękować za energię i pozytywne myślenie. To wesele jest nie tylko dla tego wesela, ale też żeby zaprosić tych ludzi, których chcemy uściskać, podziękować za to wspieranie - wyznała Lenska

Alżbeta Lenska pokazuje suknie ślubne 

Jak widać Alżbeta Lenska nie rzuca słów na wiatr, bo przygotowania do odnowienia przysięgi ślubnej już trwają. Żona Rafała Cieszyńskiego pokazała na Instastories trzy modele sukien ślubnych, które najbardziej jej się podobają. Prawdopodobnie właśnie w jednej z tych kreacji zobaczymy Lenską na jej drugim już ślubie. 

ALŻBETA LENSKA POZUJE W SUKNIACH ŚLUBNYCH. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Jak myślicie, która sukienka najbardziej pasuje Lenskiej? 

AG

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.