Alżbeta Lenska dodała kolejny wpis i pokazała bliznę. Tym razem z bliska. "Muszę być dumna z tego jak wyglądam"

Alżbeta Lenska podzieliła się z fanami kolejnymi przemyśleniami na temat choroby. Dodała też zdjęcie, na którym towarzyszy jej Tomasz Oświeciński.

Alżbeta Lenska ma za sobą trudne chwile. W głowie aktorki pękł tętniak i konieczna była skomplikowana operacja mózgu. Ogromne wsparcie męża i fanów spowodowało, że artystka się otworzyła i postanowiła opowiedzieć o tym, co ją spotkało. Na jej Instagramie pojawiło się kilka wzruszających wpisów opisujących tamto zdarzenie i pobyt w szpitalu.

Alżbeta Lenska pokazała bliznę

Alżbeta opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie. Tym razem pokazała bliznę z bliska. Na fotografii towarzyszy jej Tomasz Oświeciński. Aktorka wyznała, że aktor jest dla niej ogromną motywacją.

 

Kiedy spotkałam się z Tomkiem, który jest moim mega pozytywnym kumplem, stał się dodatkowo moją mega motywacją! To nic, że wydawało mi się, że wyglądam jak kosmitka, bo stwierdził, że jestem turbo fighterką i mam być dumna z tego jak wyglądam. - napisała

Aktorka z podniesioną głową mówi o swojej przyszłości i nie boi się aktorskich wyznań.

Ponoć muszę gdzieś teraz grać... Mi się dobrze kojarzy Charlize Theron z filmu "Mad Max", więc może ktoś musi zrobić Polską wersję tego fantasy filmu? Całe szczęście kilka lat boksowałam, więc umiem walczyć, ale teraz nie mogę, więc może jak te bohaterki co przewidywały przyszłość w filmie „Raport Mniejszości” mogę mieć spokojniejszą rolę? Nie mam jeszcze pomysłu, ale uwielbiam Tomka za nakręcenie mnie na filmowe myślenie.

Na koniec dodała pozytywne pozdrowienia dla swoich fanów.

Wesoła pozytywna fighterka życzy Wam miłego tygodnia.

Fani są zachwyceni, że ich ulubienica ma w sobie tyle pozytywnej energii. Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Wyglądasz nieziemsko pięknie, promieniejesz z każdym dniem!

Zajefajna fryzura, Beta!

Jestem z Ciebie dumna i naprawdę cieszę się, że wszystko potoczyło się dobrze.

My też się cieszymy i życzymy Alżbecie dużo zdrowia i uśmiechu.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.