Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem synów i partnera, którzy gotują dla niej posiłek. "Ja mam wolne". Fanka: Zazdroszczę

Aneta Zając zaczęła publikować posty z nowym partnerem. Tym razem pokazała, jak mężczyzna spędza czas z jej synami.

Aneta Zając, aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" i z wygranej w programie "Taniec z gwiazdami", od kilku miesięcy ma nowego partnera. Posty z nim dodaje w mediach społecznościowych, ale nigdy nie pokazuje jego twarzy. Stara się chronić jego prywatność, tak jak i swoich synów. Tym razem pokazała ich wspólne zdjęcie. Tak jej ukochany spędza czas z jej synami.

Aneta Zając pokazała nowego partneraAneta Zając pokazała partnera. Wiemy, jak tajemniczy mężczyzna zwraca się do aktorki

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta Zając dzieli się domową fotografią

Tym razem aktorka postanowiła wstawić zdjęcie, na którym widać jej dwóch synów, odwróconych tyłem i zajętych gotowaniem, a także tajemniczego partnera. Ujęcie nie obejmuje jego twarzy.

Gotują, a ja mam wolne - napisała aktorka w opisie do zdjęcia, dodając także hashtag #sunday.
 

W komentarzach fani są zachwyceni ujęciem:

Wiadomo - ich trzech, to traktują Cię jak księżniczkę.
Zazdroszczę - piszą internauci w komentarzach.

Aneta Zająć - prywatność i życie osobiste

Zając, w przeciwieństwie do byłego partnera, Mikołaja Krawczyka, nie publikuje w internecie zdjęć twarzy synów. Ostatnio spytana, dlaczego zdecydowała się na takie podejście, odpowiedziała:

Ja szanuję ich zdanie i ich prawo do prywatności - napisała aktorka w komentarzu na Instagramie.

Inne gwiazdy chroniące wizerunek swoich dzieci to na przykład Patrycja Sołtysik, Anna Lewandowska czy Sonia Bohosiewicz.

Przypominamy, że w 2012 roku Mikołaj Krawczyk odszedł od aktorki z powodu nowego uczucia, które połączyło go z Agnieszką Włodarczyk. Od czasu tego rozstania Aneta Zając nie chwaliła się swoim życiem uczuciowym, co zmieniło się w tym roku.

Aneta ZającAneta Zając po raz pierwszy opublikowała zdjęcie nowego partnera

Więcej o: