Donald i Melania Trump spędzają ostatnie święta w Białym Domu. Zaprezentowali się w niemal identycznych strojach

Melania Trump opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w towarzystwie Donalda Trumpa w przyozdobionym Białym Domu. Para ma na sobie niemal identyczne kreacje.

Donald Trump lada moment będzie musiał opuścić Biały Dom. I choć nie udało mu się wygrać tegorocznych wyborów, wygląda na to, że układa mu się w życiu prywatnym. Przez pewien czas w mediach spekulowano, że brak reelekcji sprawi, iż Melania rozwiedzie się z Donaldem. Na najnowszych zdjęciach z Białego Domu słynna amerykańska para wygląda jednak na szczęśliwą.

Zobacz wideo Melania Trump pokazała, jak wyglądają dekoracje świąteczne w Białym Domu

Jeszcze kilka dni temu Melania Trump pokazała na Twitterze, jak razem z wolontariuszami przystroiła Biały Dom świątecznymi ozdobami. Na zdjęciach i nagraniu mogliśmy podziwiać wymyślne dekoracje w prezydenckiej rezydencji. Korytarze i sale przystrojono aż 62 choinkami, 106 wieńcami i stroikami, a łączna długość rozwieszonych we wnętrzach girland wyniosła 400 metrów. Do tego 3 tysiące łańcuchów światełek. 

Główna choinka przyjechała do Białego Domu z Shepherdstown w Zachodniej Wirginii, a zawieszone na niej ozdoby zostały ręcznie wykonane przez dzieci. Dekoracjom towarzyszyło hasło "Piękna Ameryka".

Donald Trump pozuje z Melanią w Białym Domu

Donald i Melania Trump zadbali o stosowny do nadchodzących świąt wygląd Białego Domu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że żona Trumpa nie przepada za świętami, o czym poinformowała jej dawna przyjaciółka. Co więcej, para prezydencka zapozowała w ozdobionym wnętrzu budynku w takich samych strojach. Oboje postawili na klasyczne smokingi, z taką jednak różnicą, że Melania zapięła koszulę pod szyją, a Trump ozdobił swoją czarną muchą.

 
Wesołych Świąt od Prezydenta Donalda J. Trumpa i Pierwszej Damy Melanii Trump - czytamy pod postem.

Wygląda na to, że Donald i Melania poczuli już świąteczny klimat. Przypomnijmy, że to ostatnie święta pary w Białym Domu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.