Była żona Donalda Trumpa dosadnie komentuje jego porażkę w wyborach. "Nie lubi przegrywać"

Ivana Trump skomentowała wynik wyborów prezydenckich w USA. Była żona Donalda Trumpa krótko, acz dosadnie, odniosła się do jego przegranej.

Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w USA, a 46. prezydentem, po niekończących się protestach i oskarżeniach o fałszowanie wyników, został Joe Biden. Trump nie może pogodzić się ze stratą stanowiska, a jego teorie spiskowe zalewają Internet. Prasa postanowiła zdobyć komentarz obecnej i byłej żony Donalda. Melania oczywiście stanęła murem za mężem, Ivana pozwoliła sobie na parę słów więcej.

Zobacz wideo Donald Trump czy Andrzej Duda? Odpowiada Karolina Pisarek

Donald Trump przegrał wybory prezydenckie 2020

W ubiegłą sobotę, stacja CNN nieoficjalnie podała wyniki wyborów na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Głosowanie wygrał kandydat demokratów, Joe Biden, dostając 273 głosy elektorskie. Donald Trump przegrał z liczbą 213 głosów. Aktualnie sprawujący obowiązki prezydent nie może uwierzyć w swoją przegraną i wszędzie węszy spisek, twierdząc, że wybory 2020 to jeden wielki przekręt. 

Chcą wiedzieć, ile głosów potrzeba i nagle mówią, że znalazły się głosy korespondencyjne. Zadziwiające, że w większości są na jednego kandydata - powiedział Donald w rozmowie z Fox News.

Melania Trump dzielnie trzyma stronę męża, czego nie można powiedzieć o Ivanie, z którą Donald był w związku przez piętnaście lat. 

Ivana Trump komentuje przegraną byłego męża

Magazyn "People" postanowił poprosić o komentarz do przegranej Donalda Ivanę Trump, która nie przebierała w słowach. Tylko potwierdzają jej stosunki z byłym mężem.

Chcę tylko żeby to wszystko się skończyło w taki czy w inny sposób. Naprawdę mnie to nie obchodzi. Donald nie jest dobry w przegrywaniu. Nie lubi przegrywać, więc będzie walczył i walczył i walczył - stwierdziła Ivana.

Jak widać, uczucia już dawno wygasły, a jedynym wspomnieniem po małżeństwie z 15-letnim stażem jest wypłacone przez Trumpa 25 milionów na konto Ivany po rozwodzie. 

Więcej o: