Donald Trump i jego rodzina muszą opuścić Biały Dom. Gdzie się przeprowadzą? Ale luksusy!

Donald, Melania i Barron Trump muszą wyprowadzić się z Białego Domu z powodu przegranej tego pierwszego w wyborach prezydenckich. Ich nowym domem stanie się prawdopodobnie luksusowa rezydencja biznesmena na Florydzie.

W ostatnich wyborach prezydenckich Donald Trump walczył o reelekcję. Polityk Partii Republikańskiej przegrał jednak z Joe Bidenem - otrzymał 232 głosów elektorskich, natomiast jego przeciwnik 306. Prezydent Trump, jego żona Melania, oraz ich syn Barron, mieszkali w Białym Domu w Waszyngtonie przez około cztery lata. Konsekwencją przegranej w wyborach jest jednak wyprowadzka. Gdzie zamierza udać się rodzina?

Melania TrumpMelania Trump ostatni raz przystroiła Biały Dom na święta. Jest jak z bajki. Internauci zarzucili jej hipokryzję

Donald i Melania Trump - gdzie przeprowadzą się w 2021 roku?

Donald Trump ma wiele posiadłości, jednak najbardziej znanych jest pięć z nich - Trump Tower w Nowym Yorku, posiadłość w Mar-a-Lago na Florydzie, Trump's National Golf Club w New Yersey, Seven Springs w Bedford w Nowym Yorku oraz winiarnia w Virginii. Każde z tych miejsc warte jest bajońskie sumy - Mar-a-Lago na przykład kupione zostało za 5 milionów dolarów, teraz natomiast utrzymuje się, że pomnożyło swoją wartość. Rezydencja mieści w sobie także elitarny klub.

Zobacz wideo Donald Trump na finiszu kampanii tańczy do YMCA

Jak podają media, biznesmen z politycznymi pociągami przeniesie się prawdopodobnie do posiadłości na Florydzie. Ze szczegółami przychodzi "People":

Zdecydowanie przeprowadzają renowację jego apartamentu wewnątrz Klubu Mar-a-Lago, aby stał się większy, bardziej nowoczesny i wygodniejszy.

Co więcej, jak donoszą reporterzy, Melania została zauważona podczas zwiedzania Pine Crest. Jest to prywatna szkoła niedaleko Mar-a-Lago, której znani absolwenci to na przykład Bethenny Frankel i Ariana Grande. Czesne dla klas 9-12 kosztuje około 35 150 dolarów.