Donald Trump ma nowy pomysł na życie. Chce założyć własną telewizję. Już pozbierał się po przegranej?

Donald Trump nie zamierza żyć przeszłością i choć wciąż podważa wyniki wyborów, już obmyśla nowy plan. Biznesmen zamierza zostać właścicielem kanału w telewizji internetowej. Za dostęp będzie trzeba zapłacić.

W tegorocznych wyborach prezydenckich USA Donald Trump zdobył 213 głosów, a Joe Biden uzyskał 284 głosy i tym samym został nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Walka w poszczególnych stanach była naprawdę zacięta, a liczenie głosów trwało dobrych kilka dni. Już wtedy Trump oznajmiał, że zwycięstwa Bidena tam, gdzie on miał pewność co do swojej wygranej, są podejrzane. 

Zobacz wideo

O nierzetelność dotychczasowy prezydent USA oskarżał także stacje telewizyjne. Najbardziej oberwało się stacji FOX, która jako pierwsza podała, że Joe Biden zwyciężył w Arizonie, co zwiastowało klęskę Trumpa. U tego samego nadawcy przerwano relację z przemówienia, podczas którego urzędujący prezydent mówił o fałszowaniu wyników. Wygląda na to, że Donald już wie, jak odegrać się na znienawidzonej stacji telewizyjnej.

Joe Biden, Mieszko ITVP i Niezależna doszukują się polskości u Joe Bidena. Był spokrewniony z Mieszkiem I i docenia Lecha Kaczyńskiego?

Donald Trump otworzy prywatny kanał w telewizji internetowej

Jeszcze do niedawna Trump ograniczał się jedynie do krytykowania "skorumpowanego" i wręcz "martwego" kanału FOX za pośrednictwem Twittera. Teraz obrał nieco inną strategię. Dotychczasowy prezydent Stanów Zjednoczonych chce otworzyć konkurencyjną stację w internecie. Plany Donalda Trumpa zdradził informator serwisu "People".

Donald Trump i Melania TrumpDonald Trump i Melania Trump podczas pierwszego wyjścia po wyborach

Przypomnijmy, że Donald Trump po przegranej w wyborach jest bombardowany coraz to nowszymi propozycjami telewizyjnymi.Te jednak będą musiały zaczekać, gdyż przedsiębiorca zamierza poświęcić się własnej działalności. 

Tym krokiem prezydent chce zagrozić zasięgom kanału FOX, a w przyszłości go zniszczyć. Już dziś robi stacji czarny PR pisząc na Twitterze o spadkach oglądalności - twierdzi informator "People".

Dodajmy, że prezentowane na kanale biznesmena treści będą dostępne dla widzów, którzy opłacili abonament. Myślicie, że Amerykanie przerzucą się z kanału Fox na Donald TV?