Wpadka w TVN24. Przed kamerę wszedł intruz i pokazywał wulgarne gesty. Reakcja Piotra Kraśki? Doskonała

Piotr Kraśko prowadził transmisję na żywo dla TVN 24 z Waszyngtonu. Nagle przed kamerę wszedł mężczyzna i zaczął wygłaszać wulgaryzmy pod adresem Donalda Trumpa. Dziennikarz zachował zimną krew.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych to jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni na całym świecie. Wygrana Joego Bidena spowodowała wielką fetę wśród Amerykanów, którzy sukces kandydata Partii Demokratycznej zaczęli świętować na ulicach największych miast. Wśród wiwatujących i radosnych ludzi znaleźli się i tacy, którzy w wulgarny i dosadny sposób wyrażali swoje zadowolenie przegraną Donalda Trumpa. Przekonał się o tym na własnej skórze Piotr Kraśko, któremu jeden ze świętujących wszedł przed kamerę podczas telewizyjnej transmisji. Jak się zachował dziennikarz? 

Wulgaryzmy na antenie TVN 24

Amerykańskie media już ogłosiły zwycięstwo Joe Bidena nad Donaldem Trumpem, co wywołało wielkie emocje wśród społeczeństwa. Część z nich wyszła na ulice, aby wyrażać swoje zadowolenie z wyników wyborów. Na żywo relacjonował to polskim widzom Piotr Kraśko. Wszystko poszłoby zgodnie z planem, jednak w pewnym momencie rozweselony mężczyzna wtargnął przed kamerę, gdzie stał Kraśko. Zaczął pokazywać środkowe palce w stronę kamery, a także wygłaszać wulgarne hasła pod adresem Donalda Trumpa.

Tego nie dało się przewidzieć. Piotr Kraśko zachował zimną krew i starał się kontynuować swoją relację, zagadując nawet do intruza przed kamerą. Niestety, ten nie był skory do rozmowy, za to obrażając Donalda Trumpa, zaczął tańczyć, co doskonale mogli zobaczyć widzowie TVN 24. Zobaczcie zresztą sami.

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem opanowania Piotra Kraśki! 

ZOBACZ TEŻ: Melania dziękuje Bidenowi za wolność, Donald jako przegrana miss - internauci w formie! Media zalały memy po wyborach w USA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.