Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz. Kim jest z wykształcenia? My jesteśmy zaskoczeni

Krzysztof Jackowski prężnie działa w branży jasnowidzów, a swoimi wizjami regularnie dzieli się na YouTube. Ma wielu obserwatorów, co czyni go jednym z popularniejszych wizjonerów w naszym kraju. Kim jest z wykształcenia?

Krzysztof Jackowski ma wielu fanów i jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli swojej branży w Polsce. Swoimi wizjami dzieli się z obserwatorami podczas regularnych transmisji na platformie YouTube. Wizjoner bierze pod lupę sprawy, które mają miejsce w Polsce i na świecie, przewidując ich rozwinięcie. Zdarza się też, że Jackowski idzie o krok dalej, przepowiadając chociażby podróże w czasie

Niedawno pisaliśmy o tym, że Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją na 2021 rok. Poruszył między innymi kwestię szczepionek, a także dalszych losów partii rządzącej. Jak widać, jasnowidz w swoim zawodzie czuje się jak ryba w wodzie, jednak okazuje się, że sam nie przewidział, iż na poważnie zajmie się tą branżą. 

Krzysztof Jackowski i Jarosław KaczyńskiKrzysztof Jackowski przewidział upadek Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego?

Krzysztof Jackowski nie zawsze był jasnowidzem

Wielu fanów zastanawia się, czym Jackowski zajmował się, zanim został jasnowidzem. Może to nieco zaskoczyć. Kim z wykształcenia jest wizjoner z Człuchowa?

Jak powszechnie wiadomo, Krzysztof Jackowski prowadzi działalność gospodarczą, która jest zarejestrowana jako "usługi paranormalne". Zanim jednak zajął się jasnowidzeniem, wyuczył się zawodu niezwiązanego z branżą, w której obecnie się obraca.

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski ma kolejną wizję. Przewiduje wybory prezydenckie w 2025 roku. Sytuacja polityczna sporo się zmieni

Jak dowiadujemy się z "Super Expressu", zanim Jackowski został jasnowidzem, ukończył szkołę zawodową przygotowującą do bycia dekarzem. Próbował też swoich sił w polityce - startował do sejmiku pomorskiego z ramienia Samoobrony, jednak ostatecznie postanowił zająć się jasnowidzeniem. Przypomnijmy, że w 2000 roku powstał film "Jasnowidz", ukazujący początki działalności jasnowidza z Człuchowa.