Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz. Kim jest z wykształcenia? My jesteśmy zaskoczeni

Krzysztof Jackowski prężnie działa w branży jasnowidzów, a swoimi wizjami regularnie dzieli się na YouTube. Ma wielu obserwatorów, co czyni go jednym z popularniejszych wizjonerów w naszym kraju. Kim jest z wykształcenia?

Krzysztof Jackowski ma wielu fanów i jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli swojej branży w Polsce. Swoimi wizjami dzieli się z obserwatorami podczas regularnych transmisji na platformie YouTube. Wizjoner bierze pod lupę sprawy, które mają miejsce w Polsce i na świecie, przewidując ich rozwinięcie. Zdarza się też, że Jackowski idzie o krok dalej, przepowiadając chociażby podróże w czasie

Niedawno pisaliśmy o tym, że Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją na 2021 rok. Poruszył między innymi kwestię szczepionek, a także dalszych losów partii rządzącej. Jak widać, jasnowidz w swoim zawodzie czuje się jak ryba w wodzie, jednak okazuje się, że sam nie przewidział, iż na poważnie zajmie się tą branżą. 

Krzysztof Jackowski nie zawsze był jasnowidzem

Wielu fanów zastanawia się, czym Jackowski zajmował się, zanim został jasnowidzem. Może to nieco zaskoczyć. Kim z wykształcenia jest wizjoner z Człuchowa?

Jak powszechnie wiadomo, Krzysztof Jackowski prowadzi działalność gospodarczą, która jest zarejestrowana jako "usługi paranormalne". Zanim jednak zajął się jasnowidzeniem, wyuczył się zawodu niezwiązanego z branżą, w której obecnie się obraca.

Jak dowiadujemy się z "Super Expressu", zanim Jackowski został jasnowidzem, ukończył szkołę zawodową przygotowującą do bycia dekarzem. Próbował też swoich sił w polityce - startował do sejmiku pomorskiego z ramienia Samoobrony, jednak ostatecznie postanowił zająć się jasnowidzeniem. Przypomnijmy, że w 2000 roku powstał film "Jasnowidz", ukazujący początki działalności jasnowidza z Człuchowa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.