Krzysztof Jackowski przepowiada podróże w czasie. Są możliwe, ale stawia jeden warunek

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Tym razem jasnowidz skupił się na dalszej przyszłości i poruszył kwestie podróży w czasie. Przy okazji zdradził, gdzie najchętniej przeniósłby się, gdyby był właścicielem wehikułu.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami na prowadzonym przez siebie kanale na YouTube. Przez ostatnie tygodnie jasnowidz z Człuchowa skupiał się głównie na bliskiej przyszłości naszego kraju.

Zobacz wideo

W najnowszej transmisji na żywo Jackowski poszedł jednak o krok dalej i opowiedział o swoich spostrzeżeniach na temat rozwoju technologicznego. Poruszył też kwestie wehikułu czasu.

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Jak będą wyglądać święta Bożego Narodzenia? "Dziwne i inne"

Krzysztof Jackowski przewiduje rozwój technologii

Najnowsza przepowiednia słynnego jasnowidza traktuje o wynalazkach przyszłości. Chodzi konkretnie o wynalazki, których będziemy świadkami za dziesięć lat. Jackowski wspomniał o wehikule czasu. Jak twierdzi, jego opatentowanie jest możliwe do osiągnięcia. 

Obserwując rozwój technologiczny, który raczkuje, który jest początkiem dopiero wielkiej technologii, którą - jeżeli ludzkość sama siebie nie zniszczy - to ludzkość może osiągnąć. To jest całkiem możliwe - wyjawił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz zdradził, że jeśli miałby wehikuł czasu na wyłączność, przeniósłby się do lat dziewięćdziesiątych, by przeżyć drugą młodość. Dodał też, jakie są jego spostrzeżenia na temat wielkości kosmosu i samych podróży w przestrzeni kosmicznej:

Wszechświat jest przeogromny. Biorąc pod uwagę, że wiele z gwiazd ma układy planetarne, więc jest bardzo prawdopodobne, że na wielu planetach w tych układach planetarnych może istnieć życie biologiczne, a może na niektórych z nich istnieć cywilizacja taka jak nasza, bądź bardziej zaawansowana - tłumaczył.

Jackowski zwrócił uwagę na fakt, że jeśli zechciałby dolecieć do oddalonej o sto lat świetlnych gwiazdy, to by mu życia zabrakło, a co za tym idzie - nie wierzy, że miałoby to tak wyglądać. Swoje rozważania jasnowidz oparł na wiedzy o wszechświecie. 

Wszystko jest bardzo logicznie poukładane. Wszechświat nie jest chaosem, wszechświat jest materią, energią i przestrzenią, która rządzi się swoimi prawami, czyli prawami fizycznej i chemicznej logiki. Jest to uporządkowane - stwierdził jasnowidz.

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski o nieuniknionym scenariuszu. "To jest ostatni moment"

Z tego wynika, że podróże w czasie są ściśle powiązane podróżowaniem w kosmosie.