Krzysztof Jackowski ma o 19 lat młodszą żonę. Opowiedział o niej w "DDTVN": Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże

Krzysztof Jackowski był bohaterem reportażu "Dzień Dobry TVN", w którym to opowiedział nieco więcej na temat swojego życia prywatnego. Jasnowidz ma o 19 lat młodszą żonę i jak sam przyznaje, miewał z tego powodu kompleksy.

Krzysztof Jackowski znany jest nam przede wszystkim jako słynny jasnowidz z Człuchowa. Wizjonerstwem zajmuje się od kilkudziesięciu lat, przy okazji pomagając również policji i detektywom. Mężczyzna zazwyczaj zajmuje się ustaleniem miejsca pobytu osób, które zaginęły. Krzysztof Jackowski z pierwszą żoną doczekał się dwójki dzieci, jednak kobieta od niego odeszła i wychował je w pojedynkę. Po latach spędzonych w samotności zakochał się w o 19 lat młodszej kobiecie. Jak się poznali? Jasnowidz opowiedział o swojej relacji w reportażu śniadaniówki. 

ZOBACZ TEŻ: Jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził kulisy poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Wyznał, ile zapłaciła mu rodzina

Krzysztof Jackowski ma o 19 lat młodszą żonę

Żoną Krzysztofa Jackowskiego jest 38-letnia Katarzyna Gliszczyńska. Para poznała się dzięki wizjom mężczyzny! Katarzyna miała problemy osobiste, które właśnie skierowały ją w ręce jasnowidza.

No i oczywiście spotkaliśmy się. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego było to, że mąż powiedział takie jedno zdanie, żebym skończyła to, co zaczęłam, a poznam niedługo kogoś i będę szczęśliwa- wspomina Karolina w programie.

Ich znajomość powoli się rozwijała, aż z przyjaźni zmieniła się w miłość. Krzysztof Jackowski przyznał, że początki nie były łatwe. Jasnowidz miał spore kompleksy, mając u boku sporo młodszą partnerkę. 

Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże. Pamiętam, jak Kasia prosiła, żebyśmy poszli gdzieś do restauracji, do kawiarni, to ja mówiłem 'nie'. Zawsze sobie wyobrażałem jedną scenę - że któregoś dnia podejdzie jakiś młodzieniec przystojny z kwiatami i powie: 'Bardzo pana przepraszam. Tak mi się pana córka podoba, chciałbym się przedstawić przy panu'- wspomina Jackowski.

Różnica wieku w tym przypadku nie jest już jednak żadną przeszkodą. Krzysztof Jackowski i Katarzyna Gliszczyńska są małżeństwem już dwanaście lat. Para wspólnie również pracuje. Żona jasnowidza umawia jego klientów na spotkania i często odbiera od nich rzeczy, które są potrzebne wizjonerowi. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu