Siostra Natalii Siwiec zorganizowała baby shower. Były luksusowo. Partner czule całuje brzuch. "Idealnie w każdym aspekcie"

Siostra Natalii Siwiec, Malwina, zorganizowała baby shower, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Fani są zachwyceni jej wyglądem i stylistyką zdjęć. "Przepiękne zdjęcia, cudownie wyglądasz".

Malwina jest młodszą o siedem lat siostrą Natalii Siwiec. Jest aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym dzieli się życiem prywatnym, ale także zawodowym - ujawnia sekrety pracy stylistki rzęs oraz brwi. J także makijażystką. Tym razem pochwaliła się jednak serią zdjęć ze spotkania celebrującego jej błogosławiony stan.

Zobacz wideo

Malwina Siwiec zorganizowała baby shower

Siostra Natalii Siwiec podzieliła się relacją z baby shower. Na zdjęciach widzimy ją w białej, odkrywającej ramiona sukni w otoczeniu pięknie zapakowanych prezentów oraz lampek i świeczek. Malwina pochwaliła się także ujęciami z partnerem oraz z przyjaciółkami. W podpisie pod postem dziękuje za wsparcie najbliższych:

Magia w każdym najmniejszym szczególe. Jesteśmy bardzo wdzięczne wszystkim najbliższym. Lepszego życia nie mogłam sobie wymarzyć - napisała makijażystka w opisie.
 

Pod zdjęciem sypią się komplementy od fanów wizażystki. Fani są zachwyceni stylistyką zdjęć, a także wyglądem Malwiny. Życzą jej także szczęśliwego rozwiązania.

Idealnie w każdym aspekcie.
Przepiękne zdjęcia, cudownie wyglądasz.
Gratulacje i szczęśliwego rozwiązania - piszą użytkownicy serwisu Instagram.

Malwina raczej stroni od show-biznesu - nie udziela się na ściankach i raczej nie pojawia się na branżowych imprezach. Wzięła jednak udział w kilku telewizyjnych programach - na przykład w "Enjoy the view" - show swojej siostry, czy też w "Pytaniu na śniadanie". Kibicowała także Natalii w "Tańcu z gwiazdami", w którym celebrytka odpadła po kilku odcinkach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.