Damian Michałowski pokazał pokój syna. Jest oryginalne biurko i dekoracyjna tapeta. Nie zabrakło wygodnego miejsca dla taty

Damian Michałowski udostępnił na Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione w pokoju jego syna. Jest w nim bardzo przytulnie.

Damian Michałowski stał się szerzej znany widzom, kiedy dołączył do grona gospodarzy "Dzień Dobry TVN". Partneruje mu Paulina Krupińska, a ich duet przypadł do gustu fanom śniadaniówki. Prezenter na swoim profilu na Instagramie udostępnia posty nie tylko związane z aktywnością zawodową, lecz także zdradza szczegóły ze swojego życia rodzinnego.

Zobacz wideo Paulina Krupińska w naturalnej wersji

Damian Michałowski pokazał pokój syna

Od kilku lat jest żonaty z Polą, wychowują wspólnie dwoje dzieci. Henryk urodził się w 2016 roku, rok temu na świecie pojawiła się Helena. Michałowski chętnie pokazuje ich na swoim profilu i nie ukrywa, że są jego dumą. Tym razem pochwalił się tym, że jego syn uwielbia lekcje angielskiego i chętnie uczy się tego języka:

"Tata, ja chce jeszcze raz" - tymi słowami Henio zazwyczaj kończy lekcje angielskiego. To jest naprawdę niesamowite, jak bardzo mu się te spotkania podobają! 25 minut nauki przez zabawę. Henio jest skoncentrowany, jest w stanie wysiedzieć tyle czasu w jednym miejscu (a wiecie, że to u niego normą nie jest), a poza tym - chłonie zajęcia jak gąbka. Nie boi się języka, osłuchuje się z nim i coraz odważniej się nim posługuje - wyraził swoją radość.
 

Chłopiec ma idealne warunki do nauki w swoim pokoju. Znajduje się tutaj drewniane biurko, przy którym można usiąść na krześle. Nad nim znajdują się półki. Pomieszczenie urządzone jest w jasnych barwach, na ścianach znalazła się tapeta w latające balony. Obok stanowiska "pracy" czterolatka ustawiono także wygodny fotel worek, na którym relaksuje się tata. Internauci doceniają wystrój pokoju:

Ale macie super tapetę.
Mnie z kolei bardzo podoba stolik i krzesełko - piszą.

A Wam jak się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.