Zofia Ślotała pokazała pokój syna Leonarda. Uwagę zwraca nocny stolik, na którym są "lecznicze" kamienie

Zofia Ślotała-Haidar zdecydowała się zaprezentować pokój syna na swoich InstaStories. Nie zabrakło uroczych detali, takich jak magiczne kamienie.

Zofia Ślotała i Kamil Haidar byli parą przez kilka lat zanim zdecydowali się na ślub. Odbył się on 23 września w Łazienkach Królewskich, a całą uroczystość utrzymano w tajemnicy przed mediami. Ostatnio pisaliśmy o nieoczywistym wyborze stroju panny młodej.

Para już wcześniej doczekała się dwójki dzieci - córki Renii oraz syna Leonarda. Zofia doskonale odnajduje się na Instagramie i często dzieli się tam zdjęciami pociech, a także ujęciami wnętrz - kiedyś pokazała już kuchnię urządzoną w nowoczesnym stylu. Teraz przyszła kolej na pokój Leonarda. 

Zofia Ślotała pokazała pokój Leonarda

Stylistka zdecydowała się pokazać pokój syna na swoich InstaStories. Zaczęła od fotografii przedstawiającej półki na książki i tablicę, na której widnieje napis:

Be kind, be gentle, be happy. Love, Mommy.

Ślotała-Haidar najwidoczniej od najmłodszych lat uczy syna języka angielskiego.

Zofia Ślotała-Haidar na InstagramieZofia Ślotała-Haidar na Instagramie Instagram.com/miss_zi

Następnie celebrytka zdecydowała podzielić się zdjęciem stolika nocnego syna:

To jest Leonarda nocny stolik. Jest lampka, jest dyfuzor do olejków eterycznych i są jego kamienie. Właśnie będziemy czytać o ich mocach - wyjaśnia stylistka, pokazując książkę "Kamienie, które leczą".

Zofia Ślotała-Haidar na InstagramieZofia Ślotała-Haidar na Instagramie Instagram.com/miss_zi

Na tle pokojów dzieci innych polskich gwiazd ten prezentuje się wyjątkowo przytulnie. Przypominamy, że Małgorzata Rozenek przy urządzaniu przestrzeni trzeciego syna postawiła na minimalizm, chłodne kolory i biel, podobnie jak Joanna Krupa czy Olga Kalicka

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.