Małgorzata Rozenek pokazała pokój dziecka! Jest luksusowo, ale fanów nie przekonuje. "Stylowo, ale trochę jak w szpitalu"

Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci serię zdjęć pokoju trzeciego syna. Jest bardzo jasno.

Małgorzata Rozenek w końcu spełniła prośby fanów i zaprezentowała pokój nienarodzonego jeszcze dziecka. Na jej instagramowym koncie pojawiło się kilka zdjęć królestwa pierwszego syna Radosława Majdana. Jest bardzo luksusowo i jasno. Fani podzieleni.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży: "Jem cały czas"

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie pokój dziecka

We wtorek po południu na Instagramie Małgorzaty pojawiło się dziesięć zdjęć z nowego pomieszczenia jej warszawskiej willi. W pokoju będzie wychowywał się pierwszy syn Majdanów.

Pytaliście o pokój dzidziusia Majdana. Wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo, ale męsko. Nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona - stwierdziła gwiazda.

Rozenek dodała, że zanim zdecydowała się na taki projekt, radziła się znajomych.

Wywiad wśród innych znajomych, znajomych mam, nie zostawił innego wyboru - dodała.

 

Wiele pań zachwalało koncepcję Małgosi, ale pojawiły się niestety też mniej pozytywne opinie. 

Podoba mi się, ale dla mnie jakoś tak chłodno, za dużo wszystkiego w jednym odcieniu. Postawiłabym na szarość z jakimś innym mocnym akcentem.

Stylowo, ale jak dla mnie zbyt biało. Trochę jak w szpitalu.

Cóż, ilu ludzi tyle opinii. Najważniejsze, że z końcowego efektu zadowoleni są rodzice malucha, który na świat przyjdzie na początku czerwca.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozdrawiają z samochodu. Fani dopytują: W drodze na porodówkę?