Olga Kalicka pokazała pokój syna. Jest biało i stylowo. My patrzymy na ścianę. To tani i łatwy sposób, by nadać wnętrzu charakteru

Olga Kalicka niedawno pokazała zupełnie odmieniony salon nowego domu. Króluje w nim minimalizm i biel. W podobnym stylu urządziła pokój syna. Jeden szczegół sprawił, że dość surowy pokój zaczął tryskać dziecięcą radością.

Olga Kalicka od ponad roku spełnia się w roli mamy. Pomimo radości i trudu, jakie niesie ze sobą macierzyństwo, nie rezygnuje jednak z aktywności zawodowych. Na swoim profilu na Instagramie pokazuje nie tylko zdjęcia z planów filmowych, ale i rodzinne życie. Niedawno aktorka chwaliła się umiejętnościami Aleksego, który rozpoczął naukę chodzenia.

ZOBACZ TEŻ: Olga Kalicka chwali się, że jej syn zaczął chodzić. Fani jednak upominają aktorkę za wizyty u dziadków: Egoistyczne podejście 

Olga Kalicka pokazała pokój syna. Uwagę zwraca naklejka na ścianie

Na początku sierpnia Olga Kalicka pokazała obserwatorom na Instagramie swój salon w nowym mieszkaniu. Fani byli zachwyceni smakiem, z jakim aktorka urządziła dom.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

CZYTAJ TEŻ: Olga Kalicka prosto z nowego mieszkania. Pokazała elegancki salon. "Jak ślicznie tam macie" 

We wtorek aktorka pochwaliła się inną częścią świeżo wyremontowanego domu. Olga Kalicka pokazała pokój syna, który jest urządzony w podobnym stylu, co reszta mieszkania: króluje przede wszystkim biel i odcienie szarości. Na podłodze widzimy "dywan" ułożony z piankowych puzzli. Pod oknem stoi maleńkie biurko z równie małym krzesłem, obok stoi łóżeczko i komoda. Wszystkie meble są drewniane, pomalowane na biało.

Uwagę przykuwa jednak przede wszystkim ogromny królik z niebieskimi balonami umieszczony nad łóżeczkiem Aleksego. Bajkowa postać to modna w ostatnim czasie naklejka na ścianę, której cena zaczyna się od symbolicznych 35 złotych i kończy na 250 złotych. Koszt ozdobienia pokoju zależy oczywiście od wielkości naklejki. 

Aleksy najwyraźniej świetnie czuje się w swoim kąciku. Jak napisała Olga, chłopiec pierwszy raz od dawna grzecznie spał w łóżeczku:

Ktoś nam podmienił dziecko! Aleksy spał do 10:00 i nadal siedzi w łóżeczku i się bawi - czytamy.

Zobaczcie zdjęcie. Podoba Wam się taki minimalistyczny pokój dziecięcy?

Olga Kalicka pokazała pokój synaOlga Kalicka pokazała pokój syna instagram.com/olgakalicka/

Więcej o: