Olga Kalicka prosto z nowego mieszkania. Pokazała elegancki salon. "Jak ślicznie tam macie"

W życiu Olgi Kalickiej nastąpiło ostatnio wiele znaczących zmian. Tym razem młoda mama podzieliła się zdjęciem z nowego mieszkania.

Olga Kalicka już od ponad roku sprawdza się w roli mamy. Przyjście synka na świat wywróciło jej życie do góry nogami, a mały Aleksy jest oczkiem w głowie aktorki. Olga chętnie dzieli się kolejnymi etapami rozwoju malucha w mediach społecznościowych, ale nie brakuje też postów dotyczących następnych zmian w życiu młodej mamy. Trzeba przyznać, że dzieje się dużo.

Zobacz wideo Zobacz, które gwiazdy niedawno urodziły:

Mimo życia w ciągłym biegu aktorka naprawdę daje radę. Niedawno pisaliśmy o tym, że aktorka właśnie rozkręciła własny biznes, jakim jest sklep z markowymi ubraniami. Kalicka doskonale łączy macierzyństwo ze sprawami zawodowymi. Nie jest to jednak koniec nowości.

Olga Kalicka wraz z synkiem pozuje w nowym mieszkaniu 

Na instagramowym profilu Olgi Kalickiej pojawiło się zdjęcie synka z całkiem nowego mieszkania. W tle możemy obserwować część salonu w nowoczesnym stylu.

Poznajemy nowe miejsce - napisała Olga pod zdjęciem z mieszkania.
 

Pomieszczenie wygląda elegancko, ale jednocześnie bardzo przytulnie. Króluje minimalizm. Białe ściany pokryte są delikatnymi, złotymi zdobieniami, podłoga zaś pokryta jest jasnym drewnem. Wystrój wnętrza zdecydowanie spodobał się obserwatorom, którzy nie poprzestali na pochwałach. Wielu gratulowało przeprowadzki, a niektórzy nawet dopytywali o detale. Wygląda na to, że mieszkanie Kalickiej zainspirowało fanów.

O, jak ślicznie tam macie.
Mega jest ta ścianka za telewizorem.
Bardzo ładne, eleganckie mieszkanko - pisali internauci pod postem.

Podoba wam się taki styl? Nam bardzo przypadł do gustu. Gratulujemy! Oby dobrze się mieszkało.