Olga Kalicka pozuje z mamą w identycznych sukienkach. "Co ja bym bez niej zrobiła?"

Na instagramowym profilu Olgi Kalickiej pojawiło się wspólne zdjęcie z mamą. Kobiety mają na sobie takie same sukienki.

Olga Kalicka od stycznia 2019 roku spełnia się w roli mamy. Miesiąc po narodzinach szczęśliwy tata oświadczył się młodej mamie. Gwiazda "Rodzinki.pl" miała stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku. Niestety, okazało się, że sakramentalne "tak" będzie musiała powiedzieć ukochanemu nieco później

Zobacz wideo

Olga jest bardzo zapracowana. Macierzyństwo sprawnie łączy z przygotowaniami do roli w filmie Dody "Dziewczyny z Dubaju". Niedawno otworzyła też własny sklep z ubraniami. Na organizację ślubu czasu nie miała zbyt wiele. To jednak nie nadmiar obowiązków sprawił, że uroczystość została odwołana. Para zdecydowała się na przełożenie daty ślubu z powodu panującej na świecie sytuacji. Przyszli małżonkowie uzbroili się w cierpliwość.

Olga Kalicka na wspólnym zdjęciu z mamą

Mimo natłoku pracy aktorka każdą wolną chwilę stara się spędzać z rodziną, co widać w jej mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu aktorka chętnie dzieli się z fanami kolejnymi etapami rozwoju swojego synka. Niedawno pojawiło się także zdjęcie z mamą, której Olga wiele zawdzięcza.

Co ja bym bez Niej zrobiła? Najlepsza mama i najlepsza babcia na świecie! - wyznała w opisie zdjęcia Olga.

Olga KalickaOlga Kalicka Olga Kalicka - instagram

Kobiety mają na sobie takie same suknie i pozują z bukietem kwiatów w letniej scenerii. Fotografia opublikowana przez Kalicką bardzo przypadła do gustu obserwatorom. 

Jak twoja mama to robi, że zawsze wygląda tak pięknie? Normalnie jakby miała codziennie wesele. Pełna klasa.
Piękne zdjęcie. Miłość bije z niego ogromna.
Piękne i wzruszające zdjęcie. Macie takie same sukienki nawet.

Trzeba przyznać, że zdjęcie robi wrażenie.