Olga Kalicka odwołała ślub. Wiemy, co skłoniło aktorkę do takiej decyzji

Olga Kalicka odwołała ślub i wesele. Aktorka miała ku temu ważny powód.

Olga Kalicka i jej partner w styczniu 2019 roku powitali na świecie swojego synka Aleksa. Aktorka w wielu wywiadach przyznała, że jest szczęśliwą mamą i chce zostać równie szczęśliwą żoną. Gwiazda "Rodzinki.pl" miała stanąć więc na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku. Niestety, okazuje się, że sakramentalne "tak" będzie musiała powiedzieć nieco później. Kalicka i jej ukochany odwołali uroczystość zaślubin.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Olga Kalicka odwołuje ślub

Olga Kalicka jest bardzo zapracowaną kobietą. Nie dość, że opiekuje się synkiem, przygotowuje się do roli w filmie Dody "Dziewczyny z Dubaju", to jeszcze niedawno otworzyła swój biznes - sklep z ubraniami. Na organizację ślubu czasu nie miała zbyt wiele. To jednak nie nadmiar obowiązków sprawił, że Olga Kalicka odwołała uroczystość. Jej przygotowaniami wszak i tak zajęła się profesjonalna wedding plannerka.

Powodem odwołania ślubu jest sytuacja epidemiczna. Co prawda rząd zniósł obostrzenia i śluby oraz wesela można organizować, jednak państwo młodzi mogą zaprosić na to wydarzenie do 150 osób. Jak donosi informator "Flesza" Olga Kalicka i jej partner chcieliby zaprosić 200 osób. 

Olga chce zaprosić na wesele 200 osób, a tak liczne zgromadzenia na razie nie są możliwe. Co więcej, część rodziny jej partnera Cezarego mieszka w USA, więc ich przyjazd byłby utrudniony - czytamy w dwutygodniku.

Oprócz wymienionych powodów, bardzo prawdopodobne jest też to, że aktorka nie chce narażać siebie i swoich bliskich. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że chociażby jeden z gości może być nosicielem i zarazić pozostałych członków imprezy. Nie dziwi nas więc, że Olga Kalicka planuje wyjść za mąż w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że wówczas sytuacja będzie całkowicie opanowana. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.