Obsada aktorska filmu Dody wreszcie ujawniona. W "Dziewczynach z Dubaju" pojawią się same popularne nazwiska. "Wow, miazga"

Kto wystąpi w filmie produkowanym przez Dodę? W głównych bohaterów wcielą się popularni aktorzy, których nazwiska zna niemal każdy!

Prace nad nowym projektem Dody trwają w najlepsze. Wokalistka, odkąd poinformowała fanów, że ma zamiar zająć się nową profesją i produkować filmy, co jakiś czas uchylała rąbka tajemnicy, z jaką tematyką przyjdzie jej się mierzyć. Wybór padł na ekranizację reportażu Piotra Krysiaka o tytule "Dziewczyny z Dubaju". Pandemia uniemożliwiła Dorocie wcześniejszą realizację zawodowego pomysłu, jednak ekipa filmowa już "weszła" na plan, czego dowodem są zdjęcia Rabczewskiej z Marią Sadowską, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Doda zdradziła, jak współpracuje jej się z popularną reżyserką, a nam udało się ustalić, że w filmie zagra jedna z legend polskiego kina. Teraz ujawniono całą obsadę produkcji. Te nazwiska robią wrażenie!

Zobacz wideo Kryzys dopadł również Dorotę?

Obsada aktorska "Dziewczyn z Dubaju"

To już pewne, kto zagra w filmie produkowanym przez Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia. Celebrytka w końcu ogłosiła pełną listę aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów "Dziewczyn z Dubaju". Trzeba przyznać, że Doda ma się czym pochwalić, bo te nazwiska zna niemal każdy: Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. Fani są zachwyceni i podejrzewają, że film okaże się "petardą"!

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu czy sportu. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju - czytamy na instagramowym profilu Dody. 
 

Internauci pozytywnie zareagowali na wieść o obsadzie aktorskiej filmu, twierdząc, że zaangażowanie do niego między innymi: Jana Englerta czy Katarzyny Figury będzie nieocenionym atutem tej produkcji.

Świetna obsada!
Obejrzę choćby dla pana Englerta!
Film pewnie będzie wielką petardą!
Wow, miazga!

Doda zapowiada, że premiera "Dziewczyn z Dubaju" planowana jest na 22 stycznia 2021 roku. Nie możecie się doczekać?

Więcej o: