Doda pogodzi się z Woźniak-Starak dzięki Sadowskiej? Spytaliśmy wokalistkę o szanse. Komentarz dość jednoznaczny [TYLKO U NAS]

Dorota Rabczewska w ostatnim czasie często współpracuje z Marią Sadowską, która była dobrą znajomą Agnieszki Woźniak-Starak. Czy uda jej się pogodzić, od lat pokłócone gwiazdy?

Doda od dłuższego czasu zaangażowana jest w pracę nad nową produkcją. Przygotowania do filmu "Dziewczyny z Dubaju" idą pełną parą. Przypomnijmy, że film reżyseruje Maria Sadowska, która na swoim koncie ma już największe filmowe hity takie jak "Sztuka kochania" czy "Dzień kobiet". Co więcej, reżyserka była w bardzo bliskich relacjach z Agnieszką Woźniak-Starak i jej zmarłym mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Czy tak ścisła współpraca Marii z Dodą doprowadzi do zgody między zwaśnionymi celebrytkami?

Czy Doda pogodzi się z Agnieszką Woźniak-Starak?

Konflikt między Agnieszką i Dodą rozpoczął się  w jednej z chorzowskich toalet. Prezenterka oskarżyła Dodę o pobicie i od tego czasu obie Panie widywane są tylko na sądowych korytarzach. Natomiast Maria Sadowska silnie związała się z parą Woźniaków-Staraków kilka lat temu, podczas wspólnej współpracy nad filmem "Sztuka kochania". 

Czy oprócz rozmów o filmie, Doda i Maria poruszą temat dawnego konfliktu? Tygodnik "Życie na gorąco" nie ma co to tego wątpliwości.

Dodzie jest przykro, że Agnieszka straciła męża, ale pierwsza ręki do zgody nie wyciągnie - czytamy w gazecie
Cała nadzieja w Marysi, która ma niezwykłą umiejętność godzenia ludzi i dlatego tak dobrze wychodzi jej reżyserowanie - dodaje źródło tygodnika.

Spytaliśmy wokalistkę, czy widzi szansę na pojednanie się. Okazuje się, że Doda ma całkowicie inne zdanie.

Jedyne, co skupia naszą uwagę z Marią, jest nasz film. Ekipa jest sfokusowana na pracy, nie na plotkach - mówi.

I jak mówi tak się dzieje. Doda w tym roku po raz pierwszy odwołała trasę koncertową, aby móc poświęcić więcej czasu produkcjom filmowym. A jak wiemy, z pewnością to nie będzie jej ostatni film. 

Zobacz wideo Doda współpracuje przy nowym filmie Marii Sadowskiej

W wywiadzie dla naszej redakcji wyznała, że w najbliższe wakacje rozpoczyna pracę nad kolejnym filmem, który będzie równie kontrowersyjny i tworzony na podstawie książki. Niestety, nie zdradziła nam więcej szczegółów, ale przyznajemy, że nie możemy się już doczekać.

A Wy? Też z niecierpliwością czekacie na film Dody?

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.