"Dziewczyny z Dubaju". Do obsady dołącza legenda kina! "Nie może się doczekać wejścia na plan"

"Dziewczyny z Dubaju" to ekranizacja reportażu Piotra Krysiaka pod tym samym tytułem. Kontrowersyjny temat, a do tego Maria Sadowska i Doda jako osoby odpowiadające za film - nic dziwnego, że zapowiada się hit. Udało nam się dowiedzieć, że do obsady dołączyła legendarna polska seksbomba.

Jeszcze w czerwcu mają rozpocząć się zdjęcia do filmu Dody„Dziewczyny z Dubaju”. Producentka obrazu zapowiadała, że na ekranach kin zobaczymy obiecujące debiutantki i wielkie polskie gwiazdy. Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, jedną z nich będzie Katarzyna Figura!

Co Doda opowiedziała nam o współpracy nad filmem z Marią Sadowską zobaczycie TUTAJ.

Katarzyna Figura w "Dziewczynach z Dubaju"

Legendarna aktorka w ostatnich latach skupiała się raczej na mniejszych projektach, a ostatnim głośnym filmem z jej udziałem było „7 uczuć” Marka Koterskiego z 2018. „Dziewczyny z Dubaju” opowiadają o młodych kobietach i celebrytkach zamieszanych w seks-biznes w Dubaju. To murowany hit, nic więc dziwnego, że Figura jest ponoć bardzo podekscytowana nową rolą.

Kasia bardzo się cieszy na współpracę z Marią Sadowską, reżyserką „Dziewczyn z Dubaju”, i nie może się doczekać wejścia na plan - donosi nasz informator.

W jakiej roli zobaczymy Figurę? To na razie pozostaje tajemnicą, ale jednego możemy być pewni - angaż takiej gwiazdy jasno pokazuje, że twórcom filmu zależało na silnej obsadzie. Jak donosi Pudelek, w role tytułowych dziewczyn z Dubaju wcielą się Kasia Sawczuk, Anna Karczmarczyk, Olga Kalicka i Paulina Gałązka. Połączenie nazwisk młodych gwiazd i ikon polskiego kina może okazać się mieszanką wybuchową.

Rozmawialiśmy z Dodą o jej pracy nad filmem:

Zobacz wideo

Reportaż Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju" ukazał się w 2018 roku. Autor opisywał w niej historie Polek, które świadczyły usługi seksualne na Bliskim Wschodzie. Wśród nich miało nie brakować celebrytek i modelek, które za wysokie stawki i luksusowe przedmioty, gotowe były wyjeżdżać do Dubaju w wiadomym celu. Doda i jej mąż Emil Stępień wykupili prawa do ekranizacji książki.

Też nie możecie doczekać się już premiery?

Więcej o: