Ta fryzura Katarzyny Figury to strzał w dziesiątkę. Jednak do kreacji musimy się przyczepić. Zupełnie zmasakrowała jej sylwetkę

W sobotę zakończył się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na gali finałowej zjawiła się Katarzyna Figura, która zachwyciła fryzurą. Jednak jej kreacja pozostawiała sporo do życzenia.

Przez ostatni tydzień w Gdyni trwał Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. W minioną sobotę odbyła się gala zamknięcia wydarzenia. Na czerwonym dywanie pojawił się tłum gwiazd. Wśród nich była też Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ: Festiwal Filmowy w Gdyni. Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali finałowej

Nie zabrakło także Katarzyny Figury.

Katarzyna Figura na gali zamknięcie 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Aktorka nieczęsto pojawia się na imprezach branżowych, dlatego od razu zwróciła uwagę fotoreporterów. Trzeba też przyznać, że wszystkie oczy były zwrócone na Figurę, bo gwiazda wprost promieniała.  W jaśniejszych, pofalowanych blond włosach wyglądała młodo i świeżo.

Niestety, o ile makijaż i fryzura zasługują na pochwałę, o tyle do kreacji musimy się przyczepić. Na tę okazję gwiazda wybrała prostą, szarą sukienkę, do której dobrała lejący, czarny płaszcz. I to on spowodował, że sylwetka aktorki zyskała niekorzystny kształt. Powiększył górę, zmniejszył dół. Zgubiły się przez to właściwe proporcje. A może cię czepiamy?

Co myślicie o stylizacji Katarzyny Figury?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: