Doda spełniła prośby fanów i pokazała zdjęcia z planu "Dziewczyn z Dubaju". "Jesteśmy z Sadowską the best!"

Doda dzielnie pracuje na planie "Dziewczyn z Dubaju". Uchyliła rąbka tajemnicy i zaprezentowała fanom fragment planu zdjęciowego.

Doda i Maria Sadowska rozpoczęły współpracę kilka miesięcy temu. Artystki połączyła chęć stworzenia filmu o paniach, które wylatywały za granicę zarabiać pieniądze, prostytuując się. Nagrania rozpoczęłyby się już kilka tygodni temu, jednak rozwój pandemii pokrzyżował plany. Ostatecznie producentka i reżyserka dopięły wszystkie terminy i prace ruszyły. Rabczewska pokazała właśnie, jak będzie wyglądała jedna ze scenografii.

Zobacz wideo Doda współpracuje przy nowym filmie Marii Sadowskiej "Dziewczyny z Dubaju"

Doda pokazała fragment planu zdjęciowego i zachwala współpracę z Marią Sadowską

W poniedziałek na Instagramie Rabczewskiej pojawiło się kilka ujęć wykonanych na planie filmowym "Dziewczyn z Dubaju". Dorota zapozowała do zdjęć z reżyserką, Marią Sadowską. Nie mogła się nachwalić, jak dobrze układa im się współpraca.

Cały czas pytacie jak praca na planie. Otóż śmiem twierdzić, że jesteśmy z Marysią Sadowską the best! Przekonacie się już w styczniu 2021 roku. Najlepsza producentka i najlepszy reżyser. Girl power!
 

Pod zdjęciami nie zabrakło pięknych słów płynących ze strony fanów obu pań. Internauci wpadli wręcz w euforię.

Szalone! Dwa różne żywioły, a w połączeniu totalny ogień!
Jak pracują nad filmem takie petardy, to wybuch w styczniu 2021 roku będzie potężny. Trzymam kciuki cały czas i już się nie mogę doczekać.
Oj, będzie ogień. Oscar murowany.

My również czekamy na efekt końcowy! Przed premierą Doda prawdopodobnie jeszcze nie raz pochwali się zdjęciami z planu. 

ZOBACZ TEŻ: "Dziewczyny z Dubaju". Do obsady dołącza legenda kina! "Nie może się doczekać wejścia na plan" [TYLKO U NAS]

Więcej o: