Olga Kalicka chciałaby w końcu usłyszeć od syna upragnione słowo. "Wciąż czekam na ten dzień"

Olga Kalicka od ponad roku spełnia się w roli mamy. Aktorka dzieli się z fanami w mediach społecznościowych etapami rozwoju swojego synka. Maluszek nauczył się już chodzić i wypowiada pierwsze słowa - jednak nie te, na które czeka rodzicielka.

Olga Kalicka niedawno opublikowała zdjęcie, pod którym w mediach społecznościowych pojawiło się kilka krytycznych komentarzy. Na fotografii widać było, jak młoda mama z radością obserwuje pierwsze kroki swojego malucha na świeżym powietrzu. Czujni obserwatorzy zauważyli, że aktorka przebywa z synkiem u dziadków, co przez ostatnie tygodnie było niezgodne z zaleceniami rządowymi, które mówiły o unikaniu kontaktów międzyludzkich. Olga nie zraziła się nieprzychylnymi opiniami i nadal chwali się postępami Aleksego tak, jak robiła to do tej pory. Tym razem poinformowała użytkowników Instagrama o tym, że chłopczyk wypowiada już pierwsze słowa, jednak zniecierpliwiona Kalicka czeka, by z jego ust usłyszeć najpiękniejszy wyraz - "mama"!

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

ZOBACZ TEŻ: Olga Kalicka chwali się, że jej syn zaczął chodzić. Fani jednak upominają aktorkę za wizyty u dziadków: Egoistyczne podejście

Olga Kalicka czeka na pierwsze słowa syna

Aktorka udostępniła na swoim instagramowym profilu kolejne urocze zdjęcie z Aleksym. Chłopczyk idzie z Olgą za rączkę, co ewidentnie cieszy młodą mamę. Aktorka z pewnością byłaby jeszcze bardziej szczęśliwa, gdyby w końcu usłyszała z ust synka upragnione słowo. Kalicka postanowiła pożalić się w mediach społecznościowych i zasięgnąć opinii internautek. Zrobiła to z dużą dozą humoru.

Tam, tam! I wszystko powie... tam, bumbum, Tata, Baba, Dziadzia... a Mama... nie powie. Wciąż czekam na ten dzień. Kto jeszcze czeka, aż jego dziecko powie "mama"? - czytamy we wpisie gwiazdy.

Okazuje się, że wiele kobiet ma podobny problem. Internautki zaczęły dzielić się własnymi przeżyciami na łamach Instagrama.

"Doskonale Cię rozumiem. Mój synek też tylko tata i tata".
"U mnie też tak było, wszystko oprócz mama".

Miejmy nadzieję, że Olga Kalicka jak najszybciej doczeka się upragnionego słowa z ust swojego synka. Trzymamy kciuki!

BWO

Więcej o: