Olga Kalicka rok temu po raz pierwszy została mamą. Mimo że chłopiec ma zaledwie rok, aktorka szybko wróciła do pracy i świetnie godzi macierzyństwo z grą w teatrze i serialach. Prężnie działa również jako influencerka, o czym możemy przekonać się zaglądając na jej Instagram. Naszą uwagę zwrócił jednak komentarz, który zamieściła aktorka pod najnowszym zdjęciem swojego partnera.
Olga Kalicka spędziła weekend w górach, gdzie odpoczywała w jednym z bardziej luksusowych ośrodków w Zakopanem. Towarzyszył jej partner i oczywiście syn. Po zdjęciach, które zamieścili na swoich profilach, wnioskujemy, że wypad był bardzo udany, co potwierdza najnowsze zdjęcie partnera aktorki, na którym pozuje na tle Tatr. Naszą uwagę zwrócił bardziej opis pod fotką, a także komentarz, który zamieściła aktorka.
Olga i Karolina przez najbliższe dni będą pakować do wysyłki przepiękne produkty marki Reves Store, a ja w tym czasie skupię się na wspominaniu ubiegłego weekendu - napisał.
Olga Kalicka nie była obojętna na przemyślenia partnera i odpisała mu, sugerując tym samym, że sam mógłby jej pomóc w pakunkach.
A może byś się skupił na pomaganiu nam? - odparła aktorka.
Promuję przecież - odpowiedział ukochany aktorki.
Oczywiście chodzi mu o promowanie marki, którą niedawno Olga założyła. Patrząc na emotikony, które obydwoje zamieścili w swoich komentarzach, wnosimy, że to jedynie małżeńskie przekomarzanie.
RG