Olga Kalicka weekend spędziła w Zakopanem. Postanowiła odpocząć przed ważnym dla niej dniem. Dziś jej marka odzieżowa Reves ma bowiem premierę. Oficjalne otwarcie rozpocznie się o godzinie 16:00. Gwiazda poinformowała fanów o tym na Instagramie. Od tego momentu będzie można zamawiać ubrania ze strony internetowej sklepu. Jak już wcześniej pisaliśmy, propozycje marki zachęcają. Ubrania zostały stworzone z myślą o niskich kobietach, ale każda znajdzie coś dla siebie. Propozycje są zgodne z najnowszymi trendami.
W poście dotyczącym premiery marki Olga Kalicka ma na sobie rzeczy właśnie od Reves. Zdecydowała się na fajne połączenie grubego swetra i zwiewnej spódnicy. Sweter ma gruby, warkoczowy splot oraz zakończony jest golfem. Jego musztardowy kolor doskonale ożywia stylizację. Spódnica zaś została ozdobiona kwiecistym wzorem o pasującej do swetra kolorystce. Całość stylizacji uzupełniają jeszcze ciemne rajstopy oraz mała torebka na ramę z krokodylim wzorem. Bardzo stylowe zestawienie.
Od dłuższego czasu zestawienie w postaci grubszego swetra i spódnicy jest niezwykle popularne. Wydawać by się mogło, że zwiewna spódnica nie pasuje do swetra. Jednak nic bardziej mylnego, bo takie ubrania świetnie się ze sobą komponują. W takiej stylizacji możesz się zdecydować na gruby sweter z warkoczowym splotem i wzorzystą spódnicę. Świetnym wyborem będzie tutaj także spódnica plisowana, która wyczaruje efekt wow. Kluczem do sukcesu jest również dobranie pasujących kolorów, dzięki czemu całość będzie spójna. Baw się też fasonami - połącz dopasowany sweter z rozkloszowaną spódnicą, a luźny sweter z ołówkową spódnicą. W ten sposób nie zaburzysz proporcji sylwetki. Jednym słowem, jedno z takich zestawień będzie zawsze strzałem w dziesiątkę.
Wyszła na scenę z flagą Polski na głowie, a internauci się oburzyli. Piszą o "zniewadze" i "profanacji"
21-letnia Kolumbijka została zamordowana w ósmym miesiącu ciąży. Nie znaleziono przy niej dziecka
Brytyjka weszła do sklepu w Polsce i przeżyła zaskoczenie. "Koszmar"
Borysewicz gorzko o pierwszym małżeństwie. To dlatego wziął ślub. A córka? Padły mocne słowa
Cielecka zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z Gelnerem. Fani zachwyceni: Bonnie i Clyde
Ekspertka bez litości dla stylizacji Marty Nawrockiej. "Sprawdziłaby się podczas przygotowywania niedzielnego obiadu"
Nick Reiner oskarżony o zabójstwo rodziców, a teraz żąda ich pieniędzy. Chodzi o ponad półtora miliona dolarów
Tiktokerka pokazała, jak rozlicza męża za codzienne obowiązki. Za cztery tys. złotych robi pranie
Donald Tusk pobiera trzy emerytury. Tyle miesięcznie wynoszą jego świadczenia