Paulina Sykut wygrzebała stare zdjęcie z mężem. Zrobiono je 12 lat temu. Prezenterka miała zupełnie inną fryzurę

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna ostatnio świętowali dziewiątą rocznicę związku. Teraz natomiast dziennikarka postanowiła pochwalić się ujęciem sprzed 12 lat.

Paulina Sykut-Jeżyna często dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Prezenterka chętnie publikuje zdjęcia córki Róży, ale nie brakuje także ujęć, na których znajduje się jej mąż Piotr. Ostatnio świętowali dziewiątą rocznicę ślubu, teraz natomiast celebrytka postanowiła pochwalić się archiwalnym zdjęciem sprzed 12 lat. 

Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu sprzed 12 lat

Prezenterka zdecydowała się opublikować zdjęcie, które znalazła w szufladzie. Widać, że przeszła metamorfozę: największa zmiana dotyczy koloru jej włosów. Post opatrzyła podpisem:

Chyba jakieś 12 lat temu. Chłopak i dziewczyna. Piotrek i Paulina. Takie foto znalazłam w szufladzie. Będę częściej tam zaglądać - napisała w poście. 
 

W komentarzach pod postem internauci nie szczędzą komplementów:

To jest coś pięknego! - to tylko jeden z pozytywnych komentarzy użytkowników serwisu Instagram. 

Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna świętuje rocznicę związku. "Kiedy to minęło"?

Zobacz wideo

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna: związek

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna poznali się, gdy ona miała 16 lat. Piotr jest od niej starszy o dekadę. Jak twierdzi prezenterka, jej rodziców dzieli taka sama różnica wieku. Po trzynastu latach związku, dziennikarka i biznesmen zdecydowali się na ślub, który odbył się w w Puławach w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pięć lat później na świecie pojawiła się ich córka Róża. 

Paulina Sykut chętnie dzieli się radami na udany związek:

Uważam, że o swojego mężczyznę trzeba dbać całe życie. Dzięki temu nawet jeśli kiedyś pojawi się jakaś pokusa, on jej nie ulegnie - uważa. 

Za to w wywiadzie dla Newseria Lifestyle, podkreślała wagę spontaniczności. Twierdzi, że ona i Piotr nie planują kiedy, na przykład, wyjdą na kolację - robią to, kiedy mają na to ochotę. Sykut uważa, że planowanie w związku powoduje nudę. 

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna po raz pierwszy pokazała twarz córki

Więcej o: