Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 9. rocznicę ślubu. Prezenterka uważa, że o mężczyznę "trzeba dbać całe życie"

Paulina Sykut-Jeżyna świętowała rocznicę ślubu z mężem na instagramowym profilu. Para ma za sobą dziewięć lat małżeństwa i dwadzieścia dwa lata związku.

Paulina Sykut-Jeżyna jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie uchyla rąbka tajemnicy, dotyczącej jej życia prywatnego. Ostatnimi czasy na instagramowym profilu prezenterki możemy oglądać wiele rodzinnych fotografii. Pojawiają się oczywiście zdjęcia dwuletniej córki Róży, ale nie brakuje też męża Piotra.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Ostatnio Paulina podzieliła się z fanami szczęśliwą informacją. Właśnie świętuje dziewiątą rocznicę ślubu z mężem, z którym jest w związku już od dwudziestu dwóch lat. Owocem ich związku jest Róża, która według fanów jest bardzo podobna do taty. 

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się rodzinnym zdjęciem. Córkę pokazuje, ale męża rzadko. Fani: Mała ewidentnie podobna do ojca

Małżeństwo Pauliny Sykut-Jeżyny i Piotra Jeżyny

Paulina Sykut poznała swojego ukochanego w 1998 roku, gdy miała zaledwie 16 lat. Wybranek prezenterki jest starszy o dekadę. Jak wyznała Paulina, jej rodziców dzieliła taka sama różnica wieku. Paulina i Piotr bez wątpienia są ze sobą szczęśliwi. Można pokusić się o stwierdzenie, że idealnie się dopasowali.

Na instagramowym profilu dziennikarki możemy podziwiać zdjęcie z rocznicy ślubu zakochanych.

20.08.2011. Dzisiaj świętowaliśmy 9. rocznicę ślubu #22lataRazem - napisała w poście Sykut-Jeżyna.

Czy istnieje przepis na udany wieloletni związek? Z pewnością. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Newseria Lifestyle Paulina wyjaśniła, jaki jest jej sposób na szczęśliwe małżeństwo z długim stażem.

U nas jest tak, że dużo jest spontanicznych sytuacji. Nie ma tak, że planujemy: "środa jest naszym dniem i idziemy na kolację". My sobie robimy kolację, albo pijemy wino , kiedy mamy na to ochotę. Ważna jest spontaniczność, bo kiedy byłby plan w związku, to wdarłaby się nuda - wyjaśniła w rozmowie.

Paulina Sykut podkreśliła również, że o "mężczyznę należy dbać całe życie", dzięki czemu będzie wierny.

Uważam, że o swojego mężczyznę trzeba dbać całe życie. Dzięki temu nawet jeśli kiedyś pojawi się jakaś pokusa, on jej nie ulegnie - mówiła w Wywiady-populada.pl.

Więcej: Paulina Sykut niedawno zapewniała, że męża "pożąda zawsze i wszędzie". Nie wierzycie? To zobaczcie, jak spędzali czas na plaży

Już sam instagramowy profil prezenterki udowadnia, że parze nie można zarzucić nudy. Gratulujemy lat spędzonych razem i życzymy kolejnych udanych rocznic!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.