Katarzyna Żak wrzuciła na Instagram rodzinne zdjęcie. Widać córkę, która wygląda jak kopia Cezarego Żaka

Katarzyna Żak podzieliła się zdjęciem jednej z córek. Przy okazji przypominamy, czym zajmują się dzieci aktorki.

Katarzyna oraz Cezary Żakowie są już małżeństwem od ponad 35 lat - pobrali się w 1985 roku. Ostatnio pisaliśmy o ich udanym przepisie na związek. Para ma dwie córki - Aleksandrę oraz Zuzannę. Katarzyna i Cezary bardzo rzadko pokazują je na profilach społecznościowych, ale tym razem Katarzyna postanowiła zrobić wyjątek. Wrzuciła rodzinne zdjęcie, chwaląc się wspólnym oglądaniem meczu Igi Świątek. Na zdjęciu widać zarówno Cezarego Żaka, jak i córkę Zuzannę. 

Sama Żak swój post opatrzyła podpisem:

Kibicujemy Idze Świątek/ Trzymajcie kciuki razem z nami/ Iga! Jazda!

- ujawniając się jako zapalona kibicka. 

Komentarze pod zdjęciem są bardzo pozytywne. Internauci zachwalają rodzinę Żaków. Uwagę zwraca oczywiście także córka Zuzanna. Fani aktorskiej pary zauważają duże podobieństwo między nią a Cezarym. 

 

Katarzyna Żak ujawniła, czym zajmują się jej córki

Ostatnio w rozmowie przeprowadzonej z Dorotą Welman i Marcinem Prokopem w "Dzień dobry TVN" Katarzyna Żak opowiedziała, czym zajmują się córki. Żadna z nich nie wybrała aktorstwa, co bardzo cieszy ich matkę:

Ręce do Boga złożyłam. To wymodlone! Uważam, że jest to bardzo trudny zawód dla kobiety. Będąc córkami bardzo popularnego taty, miałyby bardzo trudno. Ten start zawodowy byłby bardzo trudny  

- mówiła w programie, dodając, że sugerowała, aby córki traktowały aktorstwo jako zawód "be". Zuzanna zaczyna karierę lekarską, natomiast Aleksandra zajmuje się produkcją filmów dla dzieci. Dziewczyny stwierdziły, że rodzice nigdy nie naciskali na nie, w którą stronę ma pójść ich kariera. 

Zobacz wideo