Katarzyna Żak pokazała córki w "Dzień dobry TVN". To już dorosłe kobiety. Nie poszły w ślady rodziców

Katarzyna Żak wraz z córkami gościła w studio "Dzień dobry TVN". Córki aktorki poszły zupełnie inną drogą niż znani rodzicie.

Katarzyna Żak sporadycznie pojawia się w towarzystwie swoich dzieci w mediach, dlatego każde ich wspólne wystąpienie jest niemałą gratką dla fanów aktorki. Tym razem postanowiła zrobić mały wyjątek i zabrała swoje dwie dorosłe już córki do studia "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziały, czym się zajmują. Żadna z nich nie poszła w ślady rodziców i nie jest aktorką. 

Katarzyna Żak pokazała córki

W rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem aktorka przyznała, że osobiście z mężem odradzali swoim dzieciom zawód aktora.

Ręce do Boga złożyłam. To wymodlone! Uważam, że jest to bardzo trudny zawód dla kobiety. Będąc córkami bardzo popularnego taty, miałyby bardzo trudno. Ten start zawodowy byłby bardzo trudny. Żeby je ochronić, to zawsze mówiłam, że zawód "be". Zresztą one widziały w domu i mogą to potwierdzić - mówiła Katarzyna Żak.
 

Prośby rodziców przyniosły skutki, ponieważ zarówno Aleksandra, jak i Zuzanna wybrały inną ścieżkę kariery. Zuzanna jest początkującą lekarką. To dopiero jej pierwszy rok w zawodzie i sama przyznaje, że najwięcej nauki jeszcze przed nią. Aleksandra jest producentką programów dla dzieci. Córki Katarzyny i Cezarego Żaków przyznały, że rodzice nigdy nie naciskali na nie, w jaką stronę ma pójść ich kariera.

Sprawdź dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców:

Zobacz wideo
Więcej o: