Olga Bołądź na całuśnym zdjęciu z ukochanym. Uwagę kradnie jednak syn aktorki. Bruno jest już naprawdę duży

Olga Bołądź z okazji Dnia Chłopaka opublikowała zdjęcia, na których widać jej partnera oraz syna. Fani są zachwyceni.

Olga Bołądź przez długi czas ukrywała swój związek z biznesmenem Jakubem Chruścikowskim. Teraz jednak coraz częściej i coraz chętniej chwali się na Instagramie zdjęciami z nowym partnerem. Widać też, że aktorka jest szczęśliwa w tej relacji. I choć gwiazda jest ostatnio bardziej aktywna w mediach  społecznościowych i nieco więcej mówi o swoim życiu prywatnym, to nadal jest dość powściągliwa w porównaniu do koleżanek z branży. Teraz jednak zrobiła mały wyjątek i pokazała zdjęcie, na którym widać Brunona. 

Olga Bołądź z partnerem i synem

Olga Bołądź jakiś temu na blogu Anny Lewandowskiej opowiedziała o swoim synu. Zdradziła, jak mały Bruno radzi sobie w patchworkowej rodzinie i jak układają się jego relacje z ojcem. Aktorka przyznała przy tym, że chłopiec jest dzielny i powoli odnajduje się w rzeczywistości, w której ma dwa domy. Bardzo pomaga fakt, że sama ma dobre relacje z ojcem swojego dziecka

ZOBACZ: Olga Bołądź rozstała się z ojcem swojego syna, jeszcze będąc w ciąży. Na blogu Lewandowskiej opowiedziała o Rafale. "Kolegujemy się"

Ostatnio, z okazji Dnia Chłopaka, pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których widać nie tylko jej partnera, ale również syna. Widać, że siedmioletni Bruno jest już naprawdę dużym chłopcem. 

Chłopaki moje. Mam szczęście, że jesteście obok. Z okazji waszego święta, i bez okazji też, najlepszego - napisała pod fotografiami. 
 

Fani komentują

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że Bołądź mądrze postępuje, nie pokazując w sieci twarzy swojej pociechy. 

Piękne ujęcia. 
Fajne chłopaki.
Jak mądrze i ładnie Olga pokazuje swoje dziecko - pisali. 

A jak wam podobają się instagramowe fotografie aktorki? 

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak Sebastian Fabijański składał dziecięcy wózek
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.