Olga Bołądź nie ukrywa już swojego związku. "Wspólnie czekamy na wschód słońca"

Olga Bołądź pochwaliła się nowym zdjęciem z ukochanym. Wyglądają na bardzo szczęśliwych, zaś fani zachwycają się parą, która wreszcie nie kryje się ze swoim uczuciem.

Olga Bołądź nie zawsze była aktywna w sieci. Aktualnie publikowane przez nią w mediach społecznościowych treści mają jednak pokaźne grono odbiorców i można wręcz odnieść wrażenie, że wszyscy obserwatorzy kibicują Oldze. Na instagramowym profilu oprócz zdjęć syna i psa coraz częściej można natrafić na fotografie z ukochanym.

Zobacz wideo

Trudno się dziwić, że częściej niż o zawodowych osiągnięciach aktorki mówi się o jej życiu prywatnym. Kilka lat temu głośno było o związku Bołądź z Mikołajem Roznerskim, ale dopiero relacja z Sebastianem Fabijańskim sprawiła, że aktorka i jej partner przebili się do pierwszej ligi rodzimego show biznesu.

Olga Bołądź podziwia wschód słońca z młodszym ukochanym

Teraz Olga Bołądź dzieli życie z młodszym o siedem lat Jakubem Chruścikowskim, który jest właścicielem warszawskich restauracji i klubów. Aktorka długo ukrywała swoją nową miłość. Z Jakubem spotyka się ponoć już od kilku miesięcy. Niedawno Kuba zadebiutował na Instagramie Olgi w jednym z nagrań podczas wspólnego spaceru. Ukochani wysłali sobie wtedy buziaka. Tym razem Bołądź opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z partnerem w oczekiwaniu na wschód słońca.

Wspólnie czekamy na wschód słońca. Razem lepiej żyć w ciekawych czasach - napisała pod zdjęciem Olga.
 

Czyż to nie romantyczne? Zdjęcie spodobało się fanom aktorki, którzy szczerze kibicują parze:

Miło patrzeć na tak fajnych ludzi, jak wy
Widać to szczęście w oczach
Z miłością zawsze raźniej. Dużo miłości każdego dnia dla Was

Nie zabrakło też komentarza Magdaleny Lamparskiej.

Moja ulubiona Para - napisała pod postem Magda.

Podzielamy zdanie obserwatorów, a parze życzymy utrzymującego się szczęścia.

Więcej o: