Marcin Bosak miał więcej powodów, by zrezygnować z "TzG"? Tygodnik ujawnia: Ślub za parę dni!

Marcin Bosak odszedł z ''Tańca z Gwiazdami'' przez zobowiązania zawodowe. Teraz pojawiły się nowe fakty, które rzuciły nowe światło na tę sprawę.

''Taniec z Gwiazdami'' został zawieszony po drugim odcinku z powodu pandemii. Jesienią planowana jest kontynuacja polsatowskiego show, jednak nie wszyscy pojawiają się ponownie na parkiecie. W nowych odcinkach nie zobaczymy Marcina Bosaka, który odszedł z show ze względu na zobowiązania zawodowe. Okazuje się, że powodów tej decyzji może być więcej. 

Zobacz wideo Maria Dębska: "Ślub będzie, ale nie w Toskanii"

Dlaczego Marcin Bosak odszedł z ''Tańca z Gwiazdami''?

Wokół odejścia Marcina Bosaka z dwudziestej czwartej edycji programu narosło mnóstwo kontrowersji. Aktor oficjalnie potwierdził tę decyzję i pożegnał się z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuje? Polsatowi i producentom programu za zaproszenie - napisał na swoim profilu.

Niedługo później w mediach pojawiła się informacja, że decyzja o wycofaniu się z programu była podyktowana zazdrością o Julię Wieniawę, która wyrosła na niekwestionowaną faworytkę programu. Portal Pudelek ujawnił, że to właśnie kwestie finansowe poróżniły Bosaka i produkcję programu. Sam aktor nie odniósł się jednak do plotek na ten temat, ale temat nie ucichł. Niedawno na jaw wyszły nowe fakty dotyczące życia prywatnego aktora. Tygodnik ''Na Żywo'' podaje, że aktor wkrótce, bo 15. sierpnia, stanie na ślubnym kobiercu i to miało być bezpośrednią przyczyną rezygnacji z udziału w programie. Przypomnijmy, że wybranką jego serca jest Maria Dębska, z którą aktor zaręczył się w ubiegłym roku.

Marcin dotąd nie był gotowy na to, by ślubować miłość i wierność aż po grób. Dojrzał do tego dopiero przy Marysi - zdradziła ''Na Żywo'' znajoma aktorów.

Według ''Na Żywo'' aktorzy zaplanowali niewielką ceremonię, na którą zaprosili rodzinę i najbliższych przyjaciół. Marzenia o hucznym weselu pokrzyżowała im pandemia, więc narzeczeni zaplanowali skromną uroczystość. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.