Marcin Bosak i Maria Dębska planują ślub. Wiedzieliście, że gwiazdor "M jak Miłość" wcześniej był zaręczony z inną aktorką?

Marcin Bosak i Maria Dębska planują ślub. Niewykluczone, że para pobierze się w Toskanii. Jeszcze niedawno aktor był związany z Moniką Pikułą.
Zobacz wideo

Marcin Bosak przez ostatnie lata nie pojawiał się zbyt często na imprezach branżowych, nie udzielał wywiadów. W końcu pod koniec stycznia przyszedł na premierę filmu "Plan B". Towarzyszyła mu piękna Maria Dębska, której nie szczędził uczuć nawet na czerwonym dywanie.

Związek aktora z 27-letnią artystką wzbudził sporo kontrowersji. I nie chodzi tu o ich różnicę wieku, lecz fakt, że Marcin ma dzieci, a jeszcze niedawno miał także narzeczoną, aktorkę, Monikę Pikułę.

Marcin Bosak i Mari Dębska planują ślub?

Tymczasem okazuje się, że związek Bosaka i Dębskiej rozwija się w zaskakującym tempie, bo para planuje już ślub. Wirtualna Polska podaje, że ceremonia miałaby się odbyć w Toskanii, którą kocha aktorka.

Co ciekawe, niebawem zakochani wybierają się na ślub siostry Marcina. Dla Marii będzie to idealna okazja, aby poznać rodzinę swojego przyszłego męża.

Ani marzy się, że jej wiązankę złapie właśnie Marysia. I że niedługo potem odbędzie się ślub jej starszego brata - mówi w "Rewii" znajoma rodziny.

Pozostaje nam trzymać kciuki i życzyć zakochanym dużo szczęścia.

KS