"M jak Miłość". Mucha skomentowała powrót Bosaka do serialu. "Zburzy porządek w życiu Magdy"

Anna Mucha w rozmowie z Plotkiem skomentowała powrót Marcina Bosaka do serialu "M jak Miłość".
Zobacz wideo

"M jak Miłość". Do serialu po 12 latach nieobecności powraca Marcin Bosak. Aktor ponownie wcieli się w rolę Kamila, byłego chłopaka Magdy granej przez Annę Muchę. W kuluarach mówi się, że aktor zacznie pracę na planie pod koniec tego lub na początku przyszłego roku wobec czego odcinki z jego udziałem pojawią się na wiosnę. 

Korzystając z okazji, zapytaliśmy Annę Muchę o dalsze losy jej bohaterki w serialu. W rozmowie z Plotkiem aktorka przyznała, że postać Kamila namiesza w życiu Magdy.

Ja jakby wiem, co się dzieje przez te 3 miesiące, zanim wy zobaczycie te odcinki, także... ja wiem, w którym miejscu w tej chwili Magda jest... i powiedziałabym, że wcale nie jest tak kolorowo [w związku z Budzyńskim - przyp. red] - mówiła Mucha. 
Ja czekam na Marcina z szeroko otwartymi ramionami. Bardzo nas to cieszy wszystkich. Postać Marcina na pewno zburzy jakiś porządek w życiu Magdy - dodała.

W tej samej rozmowie aktorka odniosła się też do "rozbieranych" scen z Krystianem Wieczorkiem. W jednym z najnowszych odcinków Mucha i Wieczorek mieli do odegrania scenę łóżkową, po czym aktorka pochwaliła się na Instagramie gorącym zdjęciem z planu. Pozwoliła sobie nawet na żartobliwy komentarz.

I pomyśleć, że niektórzy muszą skończyć studia, żeby robić coś takiego - zażartowała wówczas. 

Co na ten temat mówi teraz?

Krystian jest niezwykle atrakcyjnym mężczyzną... to naturalne jest, że ma swój magnetyzm. Natomiast... my pracujemy tak długo z tą ekipą, że nie mogę powiedzieć, by był to dla mnie jakiś dodatkowy stres. I właśnie rzecz w tym, że wszystkie sceny intymne są realizowane z bardzo dużym szacunkiem i opieką. Więc ja mogę się cieszyć tym, że mam tak dobrego partnera - mówiła.
Zresztą Marcin też był fenomenalnym partnerem z tego, co pamiętam... także, no cóż... wykorzystuję sytuację - skwitowała Mucha. 

Oglądacie ''M jak miłość"? Kibicujecie Magdzie i Andrzejowi? Czy może wolicie by wróciła do Kamila?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: