"Taniec z Gwiazdami". Marcin Bosak zrezygnował z powrotu do show. "Ładnie podziękował stacji za udział"

Ku zaskoczeniu wszystkich w jesiennej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" nie pojawi się Marcin Bosak. Na razie to jedyna gwiazda, która nie zatańczy w reaktywowanym show.

"Taniec z gwiazdami" w dokładnie drugim odcinku został zawieszony z powodu epidemii koronawirusa. Produkcja postanowiła wznowić edycję, gdy sytuacja się unormuje. Po paru miesiącach Polsat poinformował, że powoli wracają prace nad wznowieniem 11. edycji programu. Co więcej, uczestnicy rozpoczną ćwiczenia układów już w ostatnim tygodniu sierpnia, a pierwszy odcinek będziemy mogli zobaczyć 4 września. Niestety nie wszystkich zobaczymy na parkiecie. Zabraknie aktora Marcina Bosaka, który tańczył w duecie z Wiktorią Omyłą.

Marcin Bosak nie zatańczy w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami"

O decyzji poinformował informator portalu Fakt.pl, który wyznał, że aktor podziękował już producentom.

Ładnie podziękował stacji za udział w show - mówi informator portalu.

Następnie do sytuacji odniósł się też Marcin Bosak. Niestety nie może zdradzić powodu swojej decyzji, ale prawdopodobnie rozpoczyna pracę nad nowym projektem.

Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem - powiedział Bosak.

Warto wiedzieć, że na ten moment, Marcin Bosak jest jedyną gwiazdą, która nie pojawi się w tanecznym show.

Przypomnijmy, że na początku wiosny odbyły się dwa odcinki 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". W obu najlepiej wypadła Julia Wieniawa, która tańczy w parze ze Stefano Terazzino. Kogo jeszcze zobaczymy w nowej edycji? Jak na razie nic się nie zmienia i będziemy podziwiać takie gwiazdy jak: Anna Karwan, Tomasz Oświeciński, Bogdan Kalus, Nicole Bogdanowicz, Sylwester Wilk, Edyta Zając, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostowska-Galant i Sylwia Lipka.