"Gogglebox". Syn Agnieszki Kotońskiej przygotował dla rodziców romantyczną niespodziankę na plaży. "Magia, fajerwerki"

Agnieszka Kotońska z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z plaży. Syn przygotował dla rodziców romantyczną kolację i tym samym spełnił ich marzenie.

Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur należą do tych bardziej lubianych przez widzów uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W komentowanie oglądanych fragmentów produkcji telewizyjnych angażuje się także ich syn Dajan. Rodzicami zostali dość wcześnie, Kotońska miała 16 lat, gdy została matką. Jednak te doświadczenia sprawiły, że szybko wydorośleli, a stosunkowo niewielka różnica wieku między nimi a dzieckiem sprawiła, że mają świetny kontakt.

Agnieszka Kotońska na romantycznej kolacji z mężem

Uczestniczka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Najczęściej opisuje swoją metamorfozę (schudła około 40 kg) i motywuje do zmiany swoje fanki. Chętnie też pokazuje, jak spędza czas z bliskimi. Tym razem pochwaliła się niespodzianką, jaką dla rodziców przygotował Dajan z żoną. Okazało się, że 28-latek zorganizował dla nich kolację na plaży. Wzruszona Agnieszka nie ukrywa swoich emocji na Instagramie:

Niespodzianka. Prezent od dzieci @karolainnnn_ @dajankotonski. Życzę wam wszystkim takich dzieci jak my mamy. Magia, fajerwerki, kolacja na plaży, wino. Kocham Cię życie. Powiem wam, że marzeniem moim było właśnie tak przeżyć kolację na plaży. Kochaj życie. Jestem szczęśliwa. Więcej nie oczekuję od życia... Tylko to by mój syn i synowa byli blisko nas - napisała.
Zobacz wideo Agnieszka Kotońska zdradza swoje tajemnice

Dajan przygotował dla Agnieszki i Artura stół, który nakrył białym obrusem. Do tego ustawił dwa wygodne krzesła, a całość znalazła się pod baldachimem. Kotońska miała na sobie garnitur w kolorze neonowym, a Artur ubrał białą koszulę oraz dżinsowe spodenki przed kolano. Na zdjęciach widzimy, że popijali wino i z czułością patrzyli sobie w oczy. Nie zabrakło także pozowania w czułych objęciach.

 

Ich fani nie ukrywają, że są pod wrażeniem miłości, jaka łączy ich od prawie trzydziestu lat.

Więcej o: