"Gogglebox". Odchudzona o 40 kg Agnieszka Kotońska prezentuje ciało w stroju kąpielowym. "Wyglądasz obłędnie"

Agnieszka Kotońska znana z programu "Gogglebox" prezentuje efekty pracy nad sylwetką. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami w stroju kąpielowym.

Agnieszka Kotońska przez ostatnie trzy lata przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko schudła, ale także pozbyła się doczepianych włosów i krzykliwego makijażu. Jej odmieniony wizerunek zachwyca fanów programu  "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnio na Instagramie bohaterki show pojawiły się zdjęcia, na których prezentuje odchudzone ciało. 

ZOBACZ: Trzy lata temu Agnieszka Kotońska ważyła 106 kilogramów. Zdjęcia jej metamorfozy szokują. "Szacun!"

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

"Gogglebox". Odchudzona Agnieszka Kotońska w bikini 

Gwiazda programu TTV wybrała się na wakacyjny wyjazd, gdzie wypoczywa nad polskim morzem. Na Instagramie zamieściła kilka zdjęć, na których pokazuje odchudzone ciało. Lżejsza o 40 kilogramów wygląda świetnie!

Dziś pogoda cudowna. Żyć i cieszyć się z tego co mamy - napisała Agnieszka Kotońska na Instagramie.
 

Pod postem Agnieszki nie zabrakło komentarzy. Internauci byli zachwyceni ciałem gwiazdy "Gogglebox" i gratulowali jej osiągnięcia upragnionego celu. 

Agnieszko wyglądasz obłędnie, można cię podziwiać za konsekwencje i odwagę. Pokazałaś nam kobietom, że w każdym wieku można osiągnąć cel i być piękną.
O wow, ale chudzinka! Pięknie wyglądasz!
Agnieszka wyglądasz olśniewająco. Zazdroszczę takiej figury - pisali obserwatorzy.

Agnieszka Kotońska wykonała niesamowitą pracę i jak widać, opłaciło się. Brawa za determinację! Bohaterka programu chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem i ostatnio pokazała się z nowej fryzurze. W mediach społecznościowych gwiazda pokazała się w innym odcieniu włosów

Więcej o: