Pamiętacie Kasię Smolińską z "Top Model"? Niedawno świętowała "ostatnie dwudzieste" urodziny. Ależ się zmieniła!

Uczestniczka "Top Model" - Katarzyna Smolińska - pokazała, jak świętowała swoje 29. urodziny.

Katarzyna Smolińska (modelka po mężu nosi nazwisko Borkowska, ale w mediach społecznościowych dalej podpisuje się swoim panieńskim nazwiskiem) zdobyła popularność dzięki pierwszej polskiej edycji "Top Model". Piękność miała szansę wygrać program, ale ostatecznie odpadła przed samym finałem, zajmując czwarte miejsce. Po zakończeniu show o Smolińskiej przez chwilę było głośno, modelka miała szansę zrobić karierę w show-biznesie, przez moment współpracowała nawet z Karoliną Korwin-Piotrowską przy programie "W kinie i na kanapie". Później jednak słuch o niej zaginął. 

Karolina Smolińska świętuje urodziny

Smolińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie chwali się momentami ze swojego życia prywatnego. Teraz na instagramowym koncie uczestniczki "Top Model" pojawiła się fotografia z jej urodzinowej imprezy. Katarzyna świętowała bowiem 29-urodziny. 

Ostatnie dwudzieste - napisała pod fotografią. 
 

Na zdjęciu widać, że Smolińska nie wyprawiała wielkiego przyjęcia. Postawiła też na mały, acz bardzo elegancki i smakowicie wyglądający tort. 

Fani komentują

Pod wpisem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani modelki nie szczędzili jej ciepłych słów. Posypały się też życzenia urodzinowe. 

Samych cudowności. 
Jak zawsze piękna - pisali. 

Wśród komentarzy znalazły się też życzenia od teściowej modelki. 

Moja kochana synowo, życzę Ci samych cudownych chwil w życiu i tego wszystkiego, czego jeszcze nie masz, a mieć musisz. I dużo dużo zdrowia, i miłości - czytamy.

My również życzymy solenizantce wszystkiego najlepszego. 

Zobacz wideo Jurorzy wrócili na plan "Top Model". Marcin Tyszka o wyglądzie Joanny Krupy: Jestem zaskoczony
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.