Małgorzata Rozenek prezentuje formę, ale fanka patrzy na co innego. ''Za dużo botoksu''. Komentarz gwiazdy mistrzowski

Małgorzata Rozenek opublikowała niedawno zdjęcie z treningu, ale jedna z fanek skupiła się zupełnie na czymś innym. Skrytykowała jej usta.

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. ''Perfekcyjna'' dba o swój wizerunek i przywiązuje dużą uwagę do wyglądu. Nic dziwnego - w końcu pracuje w telewizji, a kamera potrafi wychwycić nawet najmniejsze niedociągnięcie. Niedawno gwiazda zaprezentowała na Instagramie nowe zdjęcie, pod którym nie zabrakło złośliwego komentarza dotyczącego ust.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek na początku czerwca przywitała na świecie długo wyczekiwanego syna. Mimo że od porodu minęły niecałe dwa miesiące, to gwiazda nie zamierza skorzystać z urlopu macierzyńskiego. Szybko wróciła do pracy na planie zdjęciowym nowej edycji ''Projektu Lady''. Równolegle intensywnie ćwiczy i zamierza jak najszybciej pozbyć się nadprogramowych kilogramów. W tym celu nawiązała współpracę ze specjalistką. Niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcia z treningu i chociaż przyznała, że czuła się po nim jak emerytka po udarze, to nie zamierza rezygnować z aktywności fizycznej. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak nie wszystkie dotyczyły sportu. Jedna z mniej życzliwych internautek zauważyła, że usta Małgosi niepokojąco się powiększyły. Jej zdaniem gwiazda przesadziła z medycyną estetyczną. Próbowała złośliwe skomentować wygląd Małgosi, ale pomyliła rodzaje zabiegów. 

Za dużo botoksu w górnej wardze - napisała.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Małgosi, która - jak powszechnie wiadomo - aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i pozostaje z fanami w stałym kontakcie.

W górną wargę nie daje się botoksu - odpowiedziała.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram.com/ m_rozenek

Jak widać Gosia doskonale odnajduje się w specyfice zabiegów upiększających. Przypomnijmy, że na górną wargę stosuje się kwas hialuronowy, a nie botoks. Dzięki temu usta wyraźnie się powiększają, a także unoszą. Myślicie, że fanka poczuła się dotknięta ripostą Gosi?