Małgorzata Rozenek wróciła po ciąży do treningów i porównała się do... emerytek po udarze. Wpis wywołał burzę. "Żenada"

Małgorzata Rozenek chce powrócić do formy sprzed ciąży, więc rozpoczęła intensywne treningi pod okiem specjalistki. Gwiazda porównała swoją aktualną kondycję do... emerytek po udarze. To nie spodobało się internautom, a wpis wywołał burzę w sieci. Gonia wdała się w dyskusję z fanami!

Życie Małgorzaty Rozenek śledzi tysiące Polaków. Celebrytka w pewnym stopniu sama zaprosiła internautów i media do swojego domu, rezygnując z zachowania prywatności i pokazując codzienność na Instagramie. "Perfekcyjna" relacjonuje w sieci każdy swój ruch, dlatego posty dotyczące jej nowo narodzonego synka Henryka nie dziwią już nikogo. Gosia tym razem opublikowała zdjęcia z pierwszego po kilku miesiącach treningu i nie uniknęła fali krytyki, która zalała jej profil. Poszło o porównanie do "emerytek po udarze". Fani poczuli się poruszeni niesmacznym żartem, a Rozenek wdała się z nimi w dyskusję. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana za nietaktowne porównanie

Miało być zabawnie, a wyszło inaczej. Gosia Rozenek pochwaliła się pierwszymi etapami powrotu do formy sprzed ciąży i udostępniła zdjęcia z treningu pod okiem profesjonalistki. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że porównała swoją obecną kondycję do tej, którą mają starsze panie po udarze. Większość internautów uraził taki żart, czemu wyraz dali w komentarzach pod postem. 

W końcu nadszedł ten dzień. Po kilku albo raczej kilkunastu miesiącach w końcu zaczęłam ćwiczyć. Co prawda, mój trening przypominał trening emerytki po udarze, ale i tak poczułam każde ćwiczenie. Długa droga przede mną i moją kochaną taktowną Lidią, która pamięta moje lepsze czasy (trenujemy razem od lat). Jak zapytałam Lidzię, czy jest źle, powiedziała „nie” z miną, która mówiła dokładnie coś innego. Cóż, lepiej będzie widać efekt - wyznała rozbawiona mama Henryka.

RozenekRozenek Instagram @m_rozenek

Fani celebrytki natychmiast zauważyli niefortunne porównanie:

Żenada!
Trochę głupie porównanie jak na taką osobę jak Ty. Mam mamę starszą i jest po udarze i jakoś mi nie do śmiechu, jak patrzę na nią, jak każdego dnia męczy się żeby pokonać kilka schodów - czytamy na profilu Małgorzaty. 

Na odpowiedź Rozenek nie trzeba było długo czekać:

To tak samo jak ja, kiedy robię przysiady. Całusy i dużo zdrowia dla Mamy. Na pewno ma poczucie humoru i się nie obraża tak łatwo.

To jednak nie koniec internetowej dramy. 

Jakby Pani mama była po udarze lub ktoś z bliskich osób, nie byłoby takiego porównania... - brzmi kolejny komentarz fana.
Mam bliskich po udarze i nikt się nie obraził - skwitowała celebrytka.

A Wy, co sądzicie?

Zobacz wideo Henryk Majdan zdobędzie tytuł polskiego "royal baby"?