Małgorzata Rozenek prezentuje wózek Henryka. Już drugi! Fanka zaczepia, ale riposta genialna

Małgorzata Rozenek na Instagramie pokazała kilka nowych zdjęć, na których prezentuje drugi wózek najmłodszego syna. Dociekliwa fanka dopytuje, dlaczego chłopiec ma aż dwa wózki. Odpowiedź Gosi rozbraja!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od ponad miesiąca są szczęśliwymi rodzicami małego Henryka. Od tamtej pory chętnie relacjonują wychowywanie pociechy w mediach społecznościowych. Dumna mama równie często pokazuje obserwatorom produkty, jakich używa przy maluchu. Nie mogło obyć się bez prezentacji wózka. Jak się okazuje, dzidziuś Majdana doczekał się już drugiej bryki. 

ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan zadał Henrykowi pytanie i... otrzymał odpowiedź. Ten gest malucha mówi wszystko. "Tata, daj żyć"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się drugim wózkiem dla Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie oszczędzają na wychowaniu syna. Kupują i dostają produkty z najwyższej półki. Nie było inaczej w przypadku drugiego wózka, który "Perfekcyjna" pokazała w najnowszym poście na Instagramie. Zdradziła też, że to Radosław wybrał akurat ten model.

Wózek nr 2. Ten wybierał mój mąż. Ma do niego jeszcze fotelik samochodowy i nosidło. Twierdzi, że to sportowy model, w przeciwieństwie do mojego białego wózka i coś w tym jest: to bardzo lekki i zwinny wózek. Do prowadzenia dosłownie jedną ręką. Łatwy do składania i intuicyjny w obsłudze. Jego oryginalny wygląd przyciąga uwagę, ale to, co najbardziej podoba się Radziowi to chyba jego nazwa - rebelious - czytamy na profilu Gosi.

Pod opublikowanym postem nie zabrakło pytań dociekliwych fanów, którzy nie rozumieją, dlaczego Henryk ma aż dwa wózki. Rozenek odpowiedziała w swoim stylu z dużą dozą humoru!

Że tak zapytam, po co komu dwa wózki?
Nie wiem, my mamy 4 - skwitowała zabawnie "Perfekcyjna". 
 

Jak udało nam się sprawdzić, sam wózek, jaki prezentuje Małgosia, kosztuje od 4,5 do ponad 5 tys. zł. Za nosidełko z tej samej kolekcji trzeba już zapłacić ponad 950 zł. Fotelik samochodowy jest równie drogi, bo kosztuje ponad 2100 zł. Trzeba przyznać, że mało kto może pozwolić sobie na pakiet dla malucha wart ponad 8 tys. zł. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazują swojego synka