Henryk Majdan miał mieć inne imię! Małgorzata Rozenek w ostatniej chwili je zmieniła [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna, któremu dała na imię Henryk. Decyzję podjęła jednak w ostatniej chwili!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przez prawie trzy lata starali się o wspólne dziecko. Często gościli w lekarskim gabinecie, jednak początkowo prezenterce nie udawało się zajść w ciążę. Stało się to w drugiej połowie zeszłego roku, a 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł Henryk. Jak udało nam się dowiedzieć, początkowo Małgorzata rozważała dla syna inne imię.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek nie mogła zdecydować się, jak nazwać trzeciego syna

Już od ponad miesiąca Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan raczą fanów i media pięknymi fotografiami z małym synem. Na Instagramie nie brakuje ujęć, jak chłopiec śpi, strzela dziwne miny, czy po prostu pozuje do zdjęć ze starszymi braćmi. Henryk jest dziś jednym z najpopularniejszych dzieci w Polsce. Okazuje się jednak, że miał mieć na imię Franciszek.

Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk - dodaje nasz informator.

Osoba z otoczenia gwiazdy dodaje, że na Małgorzatę i chłopca miała czekać w domu niespodzianka - wielki plakat z imieniem Franciszek. Niestety nie wszystko się udało, ponieważ w ostatniej chwili "Perfekcyjna" zdecydowała się nazwać syna inaczej.

ZOBACZ TEŻMałgorzata Rozenek z Radziem w pałacu, a internauta dopytuje, kto został z Heniem. To za takie odpowiedzi uwielbiamy Gosię