Radosław Majdan zadał Henrykowi pytanie i... otrzymał odpowiedź. Ten gest malucha mówi wszystko. "Tata, daj żyć"

Henio urodził się miesiąc temu, a już potrafi "rozmawiać" ze swoim ojcem. Radosław Majdan zadaje synkowi pytania i nie musi długo czekać na zabawne odpowiedzi. Wystarczy spojrzeć na gesty malucha!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno świętowali pierwszą miesięcznicę narodzin Henryka, a już mogą pochwalić się początkowymi "rozmowami" z synem. Dumni rodzice mają za sobą nieprzespane noce, jednak jeden uśmiech malucha potrafi im wszystko wynagrodzić. To właśnie tematykę snu poruszył w najnowszym poście na Instagramie popularny bramkarz przy okazji publikując urocze i zarazem wymowne zdjęcie Henia. Radek zapytał chłopca, jak się spało i... otrzymał odpowiedź, a internauci z humorem rozszyfrowują gest noworodka. 

Zobacz wideo Małgorzata i Radosław niemalże od samych narodzin Henryka pokazują publicznie jego wizerunek!

Henryk Majdan "odpowiada" ojcu na pytanie

Uroczych zdjęć Henia Majdana możemy znaleźć w sieci mnóstwo. Choć chłopiec jest na świecie dopiero od miesiąca, to za sprawą dużej aktywności swoich rodziców na Instagramie stał się prawdziwą gwiazdą internetu. Widzieliśmy go już w wielu różnych pozach i sytuacjach, ale jeszcze nigdy nie byliśmy świadkami "rozmowy" z dumnym tatą. Radek zadał chłopcu pytanie i uzyskał odpowiedź dzięki wymownemu gestowi malucha. 

Dzisiaj rano na pytanie "Synku, jak się spało?”, otrzymałem odpowiedź - napisał rozbawiony piłkarz. 
 

Wystarczy spojrzeć na zaspanego Henia, żeby zobaczyć, jak chętnie wita nowy dzień. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo interpretacji gestu chłopca, a kreatywność internautów nie zawiodła. 

To chyba znaczyło - daj mi chwilkę!
Konkretny gość, konkretna odpowiedź!
Tata, daj żyć. Do za dwie godziny!
Daj mi spokój, jeszcze śpię!

A Wy jak zwerbalizowalibyście gest Henryka Majdana? Zgadzacie się z użytkownikami Instagrama, że chłopiec ewidentnie nie był zadowolony z pobudki?